כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, פברואר 11, 2023

הר הרוח יוצא בעזרת נשים רבות מוכשרות מקצועיות שכל אחת יוצרת מרחב משלה בספר הזה"אֲנַחְנוּ יוֹשְׁבוֹת בַּסָּלוֹן.
הָיִינוּ צְרִיכוֹת לְנַהֵל אֶת הָעוֹלָם
לָצֵאת לְמַסַּע הַסְבָּרָה עַל הַחֶמְלָה
לְהַזְכִּיר לְכֻלָּם: פַּעַם הֱיִיתֶם תִּינוֹקוֹת. מִישֶׁהִי יָלְדָה אֶתְכֶם."
כך כותבת Hadas Gilad, משוררת, עורכת, חברה, בשיר "מעגל אמהות" מתוך ספרה "מעל אופק השכמות" .
אצל הדס אני לומד לחבור לכתיבה, זו חוויה מגדלת לב לאהבה, זה מסע אינסופי תובעני כי מול האהבה יש רק פחד, והפחד נוכח בימים אלו באויר שאנו נושמים.
לו רק היו מנהיגות אותנו נשים…
הדס ערכה את ספר האמן שלי "הר הרוח".
זה ספר שיוצא בעזרת נשים רבות מוכשרות, כל אחת יוצרת מרחב משלה בספר הזה.
ולצידי יש את תחיה הרמן, אהבתי, אם ילדי, שותפתי למסע, שזו עוד הזדמנות להודות לה על היותה מרחיבת לב, תומכת, נאמנה ומסורה בקמפיין החיים.
תחיה היא אישה שנוגעת ויוצרת בחומר, בעיקר בקרמיקה, ועכשיו לכבוד הקמפיין והספר העלינו בשמחה ובהתרגשות עבודות קרמיקה שלה כתשורה בקמפיין.
עבודות הקרמיקה של תחיה הן בעבודת יד וציור ידני, ללא שימוש באובניים.
מוזמנים לרכוש ולתמוך בהוצאת "הר הרוח" לאור העולם.


       
     כל   5  הצלחות  היפיפיות  יצירתה של תחיה "נחטפו" .
©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com