כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, פברואר 20, 2023

תודה מעומק הלב על כל תמיכה שיתוף תגובה וחיזוקחברים וחברות יקרים, אני מתרגש לשתף שקמפיין ההדסטארט של ספרי "הר הרוח" הגיע ליעד!
בזכות כל אחד ואחת מהתומכות והתומכים, הספר יראה אור בקרוב.
אני רוצה להודות מעומק לבי על כל תמיכה, שיתוף, תגובה וחיזוק.
זה בוקר לא פשוט עבורנו כחברה, כמדינה, אבל התעוררות הרצון המשותף מורגשת. חיי היצירה ממשיכים לפעום והרוח האנושית, האחווה והשיתוף מורגשים ואני מודה עליהם.
מה עכשיו?
לקמפיין נותרו עוד 26 ימים, מה שאומר שיש לי עוד 26 ימים להגיע לעוד קוראים וקוראות שישמחו בספר ויקבלו ממנו השראה. בקרוב נרענן את התשורות קצת, ונמשיך לשתף כדי להגיע לעוד קהל ולשתף עוד א.נשים בהוצאתו לאור של "הר הרוח".
אשמח אם תוכלו להמשיך להגיב, להמשיך לשתף, להמשיך לתמוך בספר ובי כדי שביחד נוכל לא רק לצאת לאור אלא גם להגיע לעוד ועוד עיניים טובות ולבבות פתוחים.
בינתיים, אני מעדכן שעבודת ההפקה של הספר מתקדמת מאוד ואנחנו בהגהות אחרונות לקראת הדפסה בקרוב.
תודה שוב לתומכות ולתומכים, לא יכולתי לעשות זאת בלעדיכם!
נינו.
אסיים בשיר מהספר שיתאים ליום זה:
*
אֵיךְ זֶה שֶׁנִּשְׁמָתִי לֹא בּוֹדֵדָה אַף פַּעַם?
אֲנִי שָׁר לָהּ שִׁיר אַהֲבָה
זֶה לֹא קָשֶׁה, הִיא מַקְשִׁיבָה
אֵין בָּהּ רוֹמְמוּת וְשֵׁפֶל
רַק שֶׁקֶט©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com