כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, ספטמבר 03, 2017

"מעבירים שרביט מיד ליד עם המון כבוד והערכה זה לזה".

חברות וחברים ,בבוקר שאחרי ההרצאה קמים מלאי שמחה ,היה ערב מוצלח מרגש ,התכוונו והכנו אותו בתשומות לב , היתה זרימה שלנו עם הדימויים והיחד ביננו , תודה רבה לכל אותם רבים שבאו וגם לכל אותם חברים רחוקים קרובים שהמועד לא איפשר להם ושלחו מילות ברכה, האנרגיה הזו שנבנתה לקראת הערב בנו, וששמנו אותה בתיאטרון הקטן בו היינו עטופים בקהל אוהב,אין דברים כאלה ., "וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. " המילים האילו מתוך שירו של טאהא מוחמד עלי ,כל כך מיטיבות לתאר את שחווינו מכם מכל אותם נגיעות של רגעי חסד שהיו ,שחלקתם איתנו . אתם מוזמנים להעלות את אשר חוויתם גם כאן ,שתפו , מאד נשמח .
תודה גדולה לאיתן והדסה =תיאטרון בחצר שמארחים באהבה גדולה בחצר ביתם תודה ליהודית שקופ על תעוד בווידאו ולאורן שצילם , שבוע טוב ומבורך .


Rina Koresh :" מאד נהניתי.  הצילומים שלך נינו מרהיבים. אבל יותר מכך נלכדתי ביופי הקשרים של חייך.

עם תחייה- איזו זרימה יפה ביניכם, ישובים זה לצד זה ומעבירים שרביט מיד ליד עם המון כבוד והערכה זה לזה.

נהניתי מיחסייך המתוארים עם אמך-אתה מצלם והיא מציירת.

ואחר כך מקשרים מעניינים כלכך שאתה יוצר עם הקהילה. מאד נהניתי מאווירת החצר האחורית לביית.

ההצצה האגבית לחיים של אחרים. נהדר!  תודה !!

Nino Herman :" רינה יקרה , מילותייך מרגשות מאד, תודה רבה לך , זו באמת חוויה לשתף כך כל כל הרבה רגעי חיים משמעותיים , לחלוק סיפורים , תודה גדולה לך , כל כך משמחת .שבוע טוב והרבה אהבה ."

Adit Ben Porat :" נינו יקר, תודה על ערב משובח ומרגש. אתה משורר של מילים וגם של דימויים. ויחד עם תחיה זוגתך אתם צוות מנצח. יישר כוח ובתקוה לעוד ערבים כאלה. (ותודה גם לאיתן והדסה על האירוח והסיוע בהתגלגלות אל התיאטרון בחצר)


Nino Herma :" וואוו איזה כיף , איזה ניסוח מרגש תודה רבה לך עדית חברתי היקרה איזה כיף להתחיל כך את השבוע"

אהרון קריצר:" איזה כיף שהיה לכם ערב מוצלח. ברכות יקירים."

יהודית קונפורטי:" נינו ותחיה אהובים מאד, היה לנו ערב מרגש מאד. לפגוש שוב את יאיר ואת אמא ואבא. וגם -פתאם אני חושבת על הדימוי של הפולניה, קודם כל מזכירה מאד סרטים של פליני.
אבל עוד מישהי- אמא של רומין גארי מ"הבטחה עם שחר". ככה אני מדמיינת אותה. ממש שימחה אותי הסדרה הזאת ובכלל היה ערב מוצלח מאד. תודה "

Elinor Dori.:" משורר של דימויים, קוסם של רגעים,אמן של לב. תודה על ערב מלא נשמה 3>"
:" Nino Herman :" איזה כיף לי , ממש תודה גדולה מתמלא שמחה ואהבה "

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com