כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, ספטמבר 17, 2017

בטח שאפשר לפרסם- יפיפייה @@ !! כל כך ענוג!!

אפשר גם שתולדות היופי מתחילות ברגליים .
כפות רגליים מדברות איתי כמו פנים, שמחת המפגש מתקיימת בהרבה צורות .
זה עוד רובד של זהות עבורי .כף רגל או יד מעוררת בי סקרנות גדולה כמו ממגנטת את מבטי .
מיכלאנג'לו האמין כי הפסל המושלם נמצא בתוך השיש וכל שעליו לעשות הוא לחצוב ולשחרר את הפסל הכלוא בשיש. 
בכף הרגל יש עבורי עוד קצה חוט לדמיון שרוקם סיפורים .

 יפיפייה @@!! כל כך ענוג!!


Tamar Rothstein : "המגע של האור בעור, הפשטות שבצילום זו העוצמה שלו, כף רגל מונחת על בד ארגמן, זה היופי של האור שנראה כמו מגיע מעששית או נר ומחבר את הצילום אל העבר, לקוח מעידן אחר , כמו לקוח מציור של טיציאן."

Eilat Geva Koren : "מזדהה אתך. כפות רגליים הן החיבור הפיזי שלנו עם העולם. נקודת המגע והחיכוך עם הקרקע, מתוך כך הם נקודת מפגש של גוף עם גוף אחר ונושאים עימן זיכרונות של פנים וחוץ כאחד".

Meir Zalevsky : " מקסים, למי שייכת הרגל?"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com