כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוגוסט 26, 2011

הרב פרומן במאהלים-יד ימין ויד שמאל מוחאים שלום ,שעור ומופע עם קובי אוז.

ערב של שירה נגינה  ולימוד עם קובי אוז


אתמול ברוטשילד היתה התרוממות רוח התקיים מפגש מרתק ומרגש בין הרב פרומן  מתקוע קובי אוז וקהל  רב .   
 הרבה באו להקשיב למפגש ב"התנחלות שבשדרה" כדברי אוז,  באו לראות, לצלם , להקשיב לשעור, מופע משותף, והרב מספר את הסיפורים שלו , מברך. בעקבות הסיפור על אליהו והאשה האלמנה הענייה שהאכילה את אליהו למרות חסרונה , הרחיב על כך  שכשאתה מסכים לראות את מצוקת האחר ולתת לו גם אם אתה בעצמך במצוקה  אתה  מקבל אחר כך בשפע.
קובי אוז שר שירים ופיוטים שהוא הלחין ולמד מאביו,
הרב פרומן ממשיך בעקבות הסיפור של אלישע והאלמנה הענייה , כשאתה בא עם כלים ריקים ולא יודע איך הם יתמלאו ההסכמה להיות באין מביאה את השפע" הקהל מוחא כפיים נוצר חיבור מאוד חזק עם הקהל הקשוב והפתוח "שמחבר אתה בכפות ידיך השמאלית והימנית מחבר אתה בן השמאל לימין"
 אומר הרב ומוליך את הקהל למחיאות  כפיים ארוכות שמחברות בין הקצוות והניגודים.


©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com