כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, אוגוסט 17, 2009

פז וגיא מפלורנטין

את פז וגיא פגשתי לראשונה יושבים בפתח חנות כביסה,לילה חשוך ונדמה היה לי שלא הספקתי לקלוט תוי פנים.
יש בי יכולת להתבונן ולקלוט פנים של אנשים ויותר מזה אני יכול שעות לשבת ולהתבונן על פני האנשים.
עבורי לשבת כך ולהתבונן זה כבר עולם ומלואו.
אחרי כשעה כשהופיעו אצל עזרא בפלפל, הכרתי את פניה של פז ושמחתי על ההזדמנות לצלם , ביקשתי לצלם אותם ונענייתי, חזרתי הביתה הורדתי את פרי העבודה למחשב והתבוננתי, עכשיו אני לבד מול המצולם, זה התהליך עם רוב מצולמים ,אח"כ שאני פוגש אותם ברחוב הם כבר נתפסים בעיני כמו באי בייתי, יש תחושה של הכרות ממושכת ,זה קורה לי הרבה בפלורנטין,אני משתדל לזכור את שמות האנשים, עבורי לדבר עם האדם להכיר אותו בשמו זה חלק מהותי של המפגש.
אני מגלה שיש בי שמחה ללכת על פורטרטים מתמשכים, מתחילים ברחוב ואז שנפגשים בשנית עוברים עם האדם לתחנה או למרחב שונה בחייו, את פז צילמתי ימים אחרי כן ב"לניס " שברחוב ויטל כברמנית, אני מאמין שיהיו לנו עוד מפגשים.3 תגובות:

  1. קסום קסום

    השבמחק
  2. מיכאלה אבל בתכלס מיכי15 באוקטובר 2009 בשעה 20:15

    התמונה הלבנה שחורה מזכירה לי תצלומים של הספר מחזור של אח שלי.. יליד 77...
    עידן התמימות.. הפשטות.. החיוכים.. הילדים הגדולים של אימא...

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com