כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, אוגוסט 11, 2009

סרק סרק צילומי סרט חדש של חיים בוזגלו בנטף

בצילום:יקיר מההפקה, ועדי מלבישה ראשית בתחילתו של יום .

בצילום:כרמית מאפרת את הילה סעדה.

בצילום:הילה סעדה וג'ורג' קסנדר. בצילום:תחיה ועתליה "נערת המים" ברקע אוהל ההלבשה.


היום צילמו אצלנו בבית בנטף סרט ישראלי חדש "סרק סרק" מבית היוצר של של חיים בוזגלו הבמאי.
"סרק סרק "הוא הסרט השלישי בטרילוגית "סרטי מצב" בישראל בשנים 2003-4-5
השניים הראשונים: "דיסטורשן" שעסק בהשפעת הפיגועים על החברה הישראלית
ו"ג'נם ג'נם" שבחן את תופעת העובדים הזרים בישראל במסגרת מסע "אינקוגניטו"
של ישראלי בארצו , כבר צולמו.
את חיים בוזגלו פגשתי לראשונה בבחירות 1988 אני הייתי הצלם של שמעון פרס, חיים ביים את סרטי התעמולה לבחירות , עבדנו יחד בצוות בחירות שמה שהניע אותו היה רצון להשפיע,על התוצאות ועל המציאות.
מאז עברו ועברנו הרבה התרחשויות גם בחיינו האישיים וגם ברחב.
עכשיו נפגשנו שוב הפעם אצלנו בבית בנטף 2009 ,הגיעו אילנו לעשות סרט

הצלם חיים אסיאס ורן גולן אחראי הלוקשיינים באו לנטף למצוא מקום .הם מספרים שבכלל לא הלכו לחפש,כנראה ידעו בדמיונם מה הם רוצים ופשוט באו למצוא.
זה לא שהכירו אותנו פשוט הקשיבו לתחושה שעלתה,עלו לאוטו והגיעו . נטף והבית שלנו דיברו אילהם , ואנחנו שמחנו על הצעתם לפתוח את הבית ולהפתח לחוויה ..

בצילום:חיים אסיאס, יקיר, ונערת המים עתליה.

בצילום: חיים אסיאס הצלם בודק זוית ותאורה ,לצידו אבא של ראש השב"כ שמוליק שילה, ועמוס לביא כראש השב"כ.

בצילום :ג'ורג' קסנדר,שמוליק שילה, ועמוס לביא.בצילום: נוריה לוזינסקי, חיים בוזגלו, עדי שרעבי מתבוננים במוניטור הבמאי בזמן הצילומים.

עברנו יום מרתק שבו צילמו סצינות שונות בכל חלקי הבית עם צוות גדול של בעלי מקצועות שונים חבורה גדולה של אנשם שעושים קולנוע, כל אחד יודע את תפקידו והיחד מאוד מרשים.
לאורך היום ולתוך הלילה הכרנו אנשים יקרים בשמם ובתפקידם ונהננו מאוד.
הסרט "סרק סרק" עוסק בשרטוט פרופיל הרוצח הפוליטי הבא ברקע ההינתקות
סרט עלילתי הנטוע כולו בתוך אקטואליה בוערת.
ישראל 2005 , ימי תחילת ההתנתקות , שוב איומים על ראש ממשלת ישראל ,
סרט האימה של רצח רבין יכול לחזור על עצמו.
בשב"כ מתארגנים , הטראומה של רצח רבין עדיין מהדהדת בראשו של ראש השב"כ ( עמוס לביא)החדש הוא מכנס ישיבה שבה מוחלט להיערך לגרוע מכל...
על המסך מוקרן קטע ארכיוני של רצח רבין המשלב בתוכו את קטע השחזור של יגאל עמיר , התמונות מזכירות ימים קשים לשב"כ ולמדינה , המצלמה מתרחקת ומגלה את ראש השרות ומסביבו ארבעה גברים ואישה , הוא מספר לכולם שעבד בצמוד לראש השרות הקודם בזמן הרצח וכי הוא לא מוכן שזה יקרה שוב בתקופת כהונתו...
הוא מבקש מהנוכחים לנסות ולהרכיב פרופיל של רוצח ראש ממשלה בפוטנציה , כדי שאפשר יהיה להיכנס למוחו ולסכל את הרצח מבעוד מועד .
ההחלטה היא לצאת לשטח ולנסות לזהות גורמים מועדים בשטח , ראש השב"כ ממנה צוות בראשות דני, איש שב"כ צעיר ואמביציוזי , עדי פסיכולוגית בשנות ה-30 המאוחרות , ויואב מהיחידה לאבטחת אישים .
מתחיל מסע מרתק ומותח בישראל 2005 ... ישראל של ניגודים ואבסורדים...


בצילום :נועה עוזרת במאי .

2 תגובות:

 1. היי נינו
  תודה על האירוח הניפלא , היחס החם ,האויר המדהים
  ועל הענבים הקפואים :)
  היה לנו כייף גדול !
  הילה

  השבמחק
 2. להיות חלק מהפקת סרט זה לא דבר קל, ואפילו די מעייף. אולי זאת הבמה המתאימה לברך ולשבח את כל העוסקים במאלכה שקצת מאחורי הקלעים - כמו המאפרת, נערת המים ושאר החברים. בהצלחה בהמשך!

  השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com