כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, אוגוסט 09, 2009

הילי ילון והקטקטים-לקראת סינגל חדש

שפגשתי את הילי לראשונה בקפה מרסנד,ראיתי בן אדם עם חיוך מזמין והזמנה להתידדות ,ככה פשוטה ופתוחה, שמחתי מאוד, כיף לפגוש ולצלם אנשים ששמחים ומשתתפים בשמחת הצילום והמפגש שלי.
בבית סיפרו לי שהילי שחקנית וזמרת, הלכתי לקרוא עליה , חשתי את האומץ שלה ללכת ולמצוא עצמה במרחבים חדשים בכלל ועכשיו כזמרת ,גם בי יש שמחה ללכת לחדש , ללא נודע, מצאתי עוד משותף ביננו גם אני עזבתי תיכון בגיל 17 והתחלתי מסעי באומנות הצילום, גם אני יליד פברואר לא שירתתי בצה"ל וכך מגיל צעיר נכנסתי לעולם המבוגרים, ועוד דברים שמן הסתם יתגלו בהמשך .
אתמול הלכתי לצלם את הילי ילון והקטקטים : איתי בן מרגי-קלידן, עדי הר צבי-בס, ניר גבע -גיטרה, ואסף רייז- תופים, בהופעה באוזן בר בתל-אביב,לרגל צאת הסינגל שלה"כביש מהיר"שמחתי להיות גם בבלאנס, בתחושה שלי הייתי שותף להתרחשות שיש בה כמו "לרגע לפני " שהילי תפרוץ בגדול , זה מה שגם איחלתי לה ואני מאמין שכך יהיה.


3 תגובות:

  1. הילי מהממת!!! גם כשחקנית וגם כזמרת!!! הייתי בכמה הופעות, לצערי לא יכלתי להגיע לאוזן - בפעם הבאה!

    השבמחק
  2. כאחת שמכירה אותה אישית, היא מהממת. לא רק מבחוץ.

    השבמחק
  3. חולה על הילי ילון!!!!!

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com