כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, יולי 01, 2017

באנו עם עבודות , תלינו אותן על הקיר , והן מחוללות נפלאות.

מתקרבים לסוף המסע הקסום הזה, כל יום נחווה כאן כמו יומיים , באורכו ובמפגשים שנוצרים.
באנו עם עבודות , תלינו אותן על הקיר , והן מחוללות נפלאות. 
כאן בקרקוב זה מאד מיוחד ,מפתיע בעוצמה.
ערב שישי,אנחנו בקבלת שבת אנחנו הכי גדולה שהיתה , המקום לב הרובע היהודי קאזימי'ש לקראת סיום הפסטיבל היהודי .
כל הערב היא הסתכלה כמו רוצה לומר משהו , קלמנטינה שמה נולדה וגדלה בקרקוב ועכשיו היא באה מארה"ב. ישבנו מולה סביבנו באולם ענק עוד 650 אורחים . 
בסוף הערב קמה עם דמעות בעיניים ניגשה אלי :"אני כל כך מתרגשת , קראה לכל חברותיה בשולחן ואמרה ""זה הצלם- זה הצלם". .קלמנטינה עומדת מולי קדה קידות של מחווה , מחזיקה ידיה על הלב, ושוב ושוב כמו מנסה לגעת בחוויה שהיתה לה. אני נרגש דמעות בעיני.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com