כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוקטובר 25, 2013

טל / פורטרט של אשה / בר קיימא .


טל אורן  בן אדם / זמרת / יוצרת / סאונדמנית בהופעת אמנדה פאלמר  בבר קיימא .
"בכל שנותיי כסאונדמנית בהופעות מעולם לא ראיתי מישהו שעושה מאמץ כלכך גדול ועם זאת, נדמה כמובן מאליו - בשביל הקהל שלו.
אמנדה היתה היוצרת הקולית ביותר שנתקלתי בה. היא עלתה לבמה במקום זר לחלוטין, מבלי לעשות שניה אחת של בדיקת סאונד והתחילה לשיר. היא לא מתייפייפת. היא עושה אמנות כמו שהיא רואה את איך שאמנות צריכה להיות מוצגת.
 לצרוח למיקרופון ולצרוח בלי מיקרופון באותה הכוונה. על במה או על רצפה בין הקהל - היא לא זייפה שום דבר מכמות הרגש העצומה שהיתה שם אתמול בערב.
לראות הופעה שלה היה אחד השיעורים החשובים ביותר שאפשר לקבל בתור אמן מופיע וגם בתור בן אדם בעולם מלא החומות הזה. 
הלוואי הלוואי הלוואי שנלמד להוציא מעצמנו רגש נא וכנה, במקום להסתגר לחכות וללטש. אמן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com