כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוקטובר 04, 2013

סיוון / מתחם נגה / פורטרט של מקום

צילום טרי ממתחם נגה בדרך לסטודיו שוקי קוק , כיף לגלות את העיר , שוקי מלווה אותי בדרכו המקצועית והחברית לאורך הדרך בשנים האחרונות כל התערוכות עבודות שלי מודפסות בסטודיו המשובח שלו , הזדמנות לומר לו תודה רגע לפני השקת התערוכה בבר קיימא .

דני סיטון: " נינו יקר, כמעיין המתגבר אתה. אני כל כך אוהב את העבודות שלך! בהצלחה בפתיחה היום!" Nino Herman דני יקר מאד תודה רבה לך אתה מקור השראה גדול ליצירה שלי . שוקי קוק:" נינו, חבר יקר, איש עם לב ועיין, או עיין עם לב, תלוי מהיכן מביטים, תודה על מילותיך, המחממות את ליבי, ובטוחני, כי אתה, המוצא את היופי והרוך האנושי, ודאי תמצא את אלה בנוגה, בשכונה החדשה שלי"

תגובה 1:

  1. אָהַבְתִּי,
    מְאֻופְיָן בְּלִוּוּי סוֹקֵר מִתְחַשֵּׁב, רַךְ, אוֹהֵב וְעִנְיָינִי שֶׁל הַדְּמֻיּוֹת, הַחַיִּים וּבִכְלָל....

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com