כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, מרץ 21, 2011

נטע בשן - תמונה שקפצה מהארכיון בעקבות תגובה של נטע.


 הימים הם ימים שבהם אני חוגגת ארבעים חורפים. עסוקה עד מעל הראש בשאלות שאני נוטה לקרוא להן קיומיות.
הן מוליכות אותי בערך מאז שאני מכירה את עצמי. מה יש לי ובי? מה חסר? מה עוד אני רוצה? איך אני רואה את עצמי ואיך רואים אותי אחרים?
שאלות שגורמות לי להביט פנימה אל כל חלקי האני שלי ולבחון אותם. פתאום מצלמה. מישירה מבט.
לא שואלת ולא עונה על שום שאלה. מציגה את מרכולתה ללא מילים. ואני מוצאת את עצמי מסתכלת עליה ותוהה: זאת אני? בהתבוננות השנייה אני מגלה את עצמי מחדש והגילוי נעים לי. 
כמה שבועות אחר כך, הצלם מופיע, אני מנתחת שוב את התמונה. את הקומפוזיציה, את אחיזת הסיגריה, את המבט ואת העומק שבו, את תנוחת הראש, הרצינות והמבע הקשוב ומעל לכל זה יופי מסוים ופרטי ששייך רק לי.
תודה שנתת לי לראות את עצמי כך.
נטע


ממסיבת הרחוב של פורים בקאימאק


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com