כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, מרץ 15, 2011

ברי סחרוף "כמה זה עולה להשאר תמים ואיך קשה לקנות קצת נחת"

הלכתי לאולפני ק'יצה לפגוש את ברי בהקלטות אחרונות של דיסק החדש "אתה נמצא כאן".העיתויי רגע לפני יציאה לעולם ,
מהמעט ששמעתי אלבום מופלא  ,עוד יצירה של ברי שכל הזמן מתחדש ,פגשתי חבורה של חברים, יוצרים ,מקצוענים אורן לוטנברג, בן הנדלר  יושבים באולפן מקשיבים לעיבודים לחנים שיצרו יחד עם ברי , מבקשים להוסיף , לשנות, להדגיש.
ברי מקליט שירות, לרגע כמו מסתתר מאחורי המיקרופון, כל כולו בתוך השירה, "כמה זה עולה להשאר תמים ואיך קשה לקנות קצת נחת " חוזר על מילה שוב ושוב ,מבקש להניח אותה במקומה.
ברי אוהב את הארץ , את השפה העברית. זה ניכר גם בשירים . לא מזמן חזר מהופעה בארה"ב , הוא יותר ברור עם אהבת הארץ מאי פעם, איזה כיף לשמוע, עבורי כל מפגש עם ברי שמחה גדולה ,  חבר יקר,בן אדם של נתינה , מבקש לגעת במהות, כל הזמן בהתפתחות וגדילה מעוררי השראה.

ברי עם בן הנדלר

ברי ואורן לוטנברג

"נינו! להתבונן בתמונות שלך זה להרגיש את היחס שלך לעולם, לאנשים שסובבים אותך והיחס הזה הוא חום לב!
 כל תצונה מצדיקה כותרת - מרחבי הלב! והכתבות המלוות את התמונות הן רק מחזקות את אותה התחושה - חום לב!
 יש בהן משהו מרגיע!
תהיה בריא, תמשיך להרגיש ולחמם לבבות!   עם כבוד רב, סניה"

דניאל : "מדהים!"

2 תגובות:

  1. נינו! להתבונן בתמונות שלך זה להרגיש את היחס שלך לעולם, לאנשים שסובבים אותך והיחס הזה הוא חום לב! כל תצונה מצדיקה כותרת - מרחבי הלב! והכתבות המלוות את התמונות הן רק מחזקות את אותה התחושה - חום לב! יש בהן משהו מרגיע!
    תהיה בריא, תמשיך להרגיש ולחמם לבבות!
    עם כבוד רב, סניה

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com