כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, יולי 01, 2009

ליאור ואוריין קסום כמו מסרטborder="0" />


פלרונטין רחוב אוריאל
אקוסטה .החשיכה מספרת בברור על העדר אור.ליאור ואוריין בשיחה על קולנוע .בסבלנות הן מכילות את נוכחותי.הצילום אפור,פנסי הרחוב הרחוקים לא נתנו מענה.אני מצלם בעיקר בלילה עם התאורה שקיימת .כאן נדרשת התנסות חדשה ,חיכיתי לפנסי מכוניות העוברות בקרבתן, שיצרו עבורי את הקסם ויאירו,כמו משחק של רגע אחד שבו האור מדוייק .לפני הרגע הזה האור או חלש או מסנוור.זו חוויה קסומה. ותודה לליאור ואוריין.

תגובה 1:

 1. היי יקירי,
  משוטטת באתר שלך, וברקע ברי סחרוף ונחמה.......מקסים.
  מישהו כתב כאן שניתן להריח את פריס, וזה מדהים מכיוון שזו הייתה תחושתי עוד לפני שקראתי את המילים האלה.

  דבר "מוזר" קרה, כשנכסתי לוידאו לשמוע את תחייה באזכרה. זה נכנס לסוג של "לופ", מילים עלו על מילים, מבלי לראות את התמונות, רק קולות שחזרו וחזרו על עצמם, אולי סוג של דרישת שלום.

  סיימתי את האימל, ובזה הרגע הסתיים השיר.

  חיבוק גדול,
  אורלי

  השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com