כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, יולי 24, 2009

שונית ורינן מפגש של מקומיים במכולת של חמישי לילהאת שונית ורינן פגשתי כבר בסוף יוני אז רכבה שונית על אופניה,צילמתי
ולא הספקתי להציג עצמי ולשאול לשמה , קראתי לתצלום "עוברת אורח בויטל פלורנטין"
ככה היא נראתה לי, תושבת חוץ לשכונה , או אולי היה לי איזה סרט איטלקי בראש ,אתמול יצא לנו לדבר , להכיר בשמות ,פגשתי גם את רינן.
שונית שמחה עם התצלום,הרבה אנשים התייחסו לצילום סיפרה לי ,גם אני שמחתי לשמוע זאת.

בהמשך סיפרתי לה על הרצון שלי לצלם את האנשים שאני פוגש במרחבי השכונה בבתים שלהם ,קיבלתי ממנה הזמנה לצלם בביתה אשר בפלורנטין ואממש זאת בקרוב.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com