כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, אפריל 16, 2024

EPOS International Art Film Festival | אפוס סרטים בעקבות משוררים

 סרטים בעקבות משוררים

השנה הוצפנו ביצירות מפעימות ומרתקות, ועל כן תכנית השירה שלנו עשירה בסרטים חדשים.
סרטים שמרביתם נוצרו ממש עכשיו והם מספקים הזדמנות לעבד את העצב העמוק, את הדאגה ושאר הרגשות המציפים את מרבית מי שחי כאן מאז ה-7 באוקטובר.
מוזמנים להצטרף אלינו, כל הפרטים באתר הפסטיבל: https://www.filmart.co.ilסוף יום  נותרה בהר  רק רוח

הר הרוח
תיעודי
5 דק'
ישראל, 2024
בימוי: נינו הרמן
הפקה: אביגיל גרץ, אנטה הפקות

הסרט הר הרוח משלב בין אמנויות: כתיבה, צילום סטילס וקולנוע. תצלומי הטבע בהר הרוח הם פן ביצירתו של נינו הרמן, פן נפשי שבו הוא שב אל זירת הכאב הגדול של חייו, מותו של יאיר בנו, מקום שמסמל אובדן ושאלה, ולצד זה, מקום שהוא גם הדרך הביתה במובן הקונקרטי ביותר.

ום חמישי | 25.4
אולם קאופמן מוזיאון תל אביב | 20:00

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com