כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, אוקטובר 28, 2018

ואז הוא אמר לי "סבא קומי "ואז הוא אמר לי "סבא קומי " עוד חודשיים הוא יחגוג שנתיים אלון הקטן , לקח לו זמן להתרגל למראה של סבא בכיסא הגלגלים , סבא קומי זו גם משאלתי ,ואכן בהחלט יש שיפור אך נדרש עוד זמן והחלפת גבסים . בתוך כל הימים והלילות זוכר להקשיב לגוף אחרת לחבור לשקט שבפנים . אתמול בשבת באמת מופלאה קיימנו מסיק קטן ליבול דל של זיתים .זו שנה דלת יבול בכל הארץ התאפשר לי להצטרף לצפות כמה רגעי מסיק באזורי נגישות .

טלפון עם שירה נכדתי בת החמש וחצי , הצעתי לה לצייר על הגבס בביקור הקרוב שלה אצלנו. הייתה שתיקה מעבר לקו ואז היא אמרה .."אני אחשוב על כך" . לישיבה המרובה על הכיסא נוספה נקודת מבט ריפויית ,להרפות ישיבה של שעות , להשיב את הנחת לכאן ועכשיו. הכאב פחת אבל נוכח , כמו מזכיר שהשיעור נמשך והמורה טרם הלך . שואל עצמי וחברים לפשר השבר , ומקבל מענים מרגשים. אכתוב עליהם פוסט נפרד .

בעולם של אנרגיה אני מקשיב יותר ויותר לתחושה שהדברים הנאמרים פוגשים אותי . החברות והחברים שעוזרים בצורות רבות ומגוונות זו ברכה עצומה. בתודעת הלב נמצאת שלווה גדולה והיא זו שעוזרת להשתחרר ממחשבות דאגות רעיונות שמסיתים מכאן ועכשיו .

לומד לשלוח כוונות ריפוי לרגל. התשוקה לשלווה ומנוחה מאפילה על תחושות תסכול, דכדוך וקושי. שוב ושוב מודה לנשמתי שמלמדת אותי ליהנות גם שקשה . אני מודה לכם על הצטרפותכם

למסע שלי, אני מקווה מאד שאיזה תועלת תצמח גם לכם. ואחרונה אחרונה חביבה ויקרה מודה לרעייתי שותפתי למסע שלא חוסכת כל מאמץ כדי להיטיב איתי . מזלי שיחק לי ביחד עם האישה המופלאה הזו .אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com