כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוגוסט 09, 2013

"להתמקד בלב" -"ארץ וטבע " גליון 146-147 יולי -אוגוסט .

קיבלתי פרגון גדול בגליון הכפול החדש של " טבע וארץ"
כתבה רחבה עם צילומים משלוש השנים האחרונות ברחובות דרום תל אביב +הצצה לארכיון של פעם  .
היידי גלייט עורכת המאגזין ERETZ   בראיון מקיף  איתי מספרת ומביאה מקום של כבוד הן בכתוב והן בבחירת הצילומים .
תודה רבה . הכתבה הזו תצא גם בגליון  הקרוב באנגלית ביקשתי מהיידי לכתוב כמה מילים שיספרו על  העשייה שלהם   ERETZ" ו"ארץ וטבע"  מכסים את כל מה שייחודי ומעניין בעצם בארץ ישראל. אנחנו מכסים נישה באופן ייחודי שאף אחד לא מטפל בה כבר 30 שנה, אנחנו סוג של מפעל חיים ולא הוצאה לאור.
אנחנו מסקרים את ישראל ההיסטורית והעכשיווית מזה 30 שנה והפכנו כל אבן ואנחנו ממשיכים לעשות זאת כדי להביא למי שמתעניין בארץ את הסיפורים שהופכים אותה למה שהיא בעינינו."
שמחה כפולה יצא כך שגם בר קיימא הפאב הקואופרטיבי שאני מלווה בשמחה  מאז הקמתו זכו לכתבה רחבה ומפרגנת בגליון הזה. פרגון כפול .


©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com