כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, אוגוסט 25, 2013

אלה רוטשילד, מופע סולו רב תחומי .


ברחוב העליה  בגלרית החנות דרום העיר מוצ"ש  אלה רוטשילד בקסם של מופע ,תיאטרון מחול מוזיקלי " קברט פנטסטי ואפל על הרצון להתנתק לרגע מהעולם." מרתק מיוחד .
"... דמות המחפשת רגע של שלווה ומוצאת את עצמה בסבך של חוטים וחפצים. דרך הניסיון הנואש שלה ליצור בועה סטרילית שבה היא מנסה לצוף ללא מאמץ מתאפשר מבט חטוף אל תוך העולם המופלא, הקודר, ההומוריסטי, ומלא הסתירות של אינדיבידואל אחד בעיר הגדולה. מופע סולו רב תחומי המשלב מוסיקה, מחול, טקסט, וחפצים. "
        אלה רוטשילד :"...ממש ממש נהנתי  תודה לחברי החנות המקסימים רני, שחר ועודד
לזוהר שואף על התפאורה, חפצים והמעורבות, למתן דסקל על המוסיקה, לעומר שיזף על העיצוב תאורה, ליונתן שהפעיל את התאורה ובהופעה אחת גם את המוסיקה ולעמיחי ביקובסקי על הוידאו."

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com