כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, מאי 16, 2013

דבי וג'קי , אלבי ,פורטרט של מקום .

מתוך הפייסבוק 

יהודית אוריה :" מעורר רציתי לומר גלים אבל אומר סערת-יופי בבטן,
למרות האיפוק והסרבריאליות שלו –ציור בצלום, רנואר מודרני מבחינת סלקצית הצבעים והערגה להרמוניה,
אוהבת את הסימטריה בין צל-השתקפות הדמויות המציאותיות בחלון, לבין הצל המציאותי בו שרויה פני-הדמות בסוודר השחור ובשמלה הכחולה-סימטריה המוליכה את מסר-ההפנמה, כמו אצל ורמיר, הדיאלוג הרוחני הדק המעביר מחשבה עדינה מאד –אני שומעת אותה כתכלית הציור הזה, או האמנות הצלומית, שאגב, אינני מבינה בה דבר.

גליתי אותך עכשיו, למזלי."

נינו : יהודית יקרה
תודה רבה לך
מילותיך נוגעות ומרגשות
מאד אוהב את שראית בצילומים
אשמח לשתף בבלוג
מבקש את רשותך
בידידות רבה
נינו

יהודית אוריה ": ודאי –לחלוטין!  זה היה כיף אדיר –תבין איך אמנות מפעימה אמנות, הדיאלוגים הפנימיים בין הישויות באמנות שלך בתוכה, ובינה לבין אמנויות אחרות –אני אוהבת איך שדברים מדברים עם דברים אחרים.
ראיתי לאחרונה את הסרט רנואר -ומייד ראיתי את הצבעים שלו בצלום הזה, ואני מאד אוהבת את ורמיר, ויש לך זיקה אליו. אני חווה את האמנויות כמחוברות, כאמנות אחת שלמה, המוסיקה והאמנויות הויזואליות הן האינפוט שלי. ואני רואה את הרגישות שלך גם להבט המלולי.
בא נתן לחמרים שלנו לשחק זה עם זה, השיחות האלה המרות האנרגיה לחמר ולהיפך אצלנו, למרות שאני משוררת, הן לא מלוליות,

נינו :"  יופי, איזה כיף  , מאד אשמח להדהוד שלך  לעבודות שלי בבלוג .

 יהודית  אוריה :" ברגע שנכנסתי לבלוג שלך זו היתה חוייה אמנותית ממדרגה ראשונה -מאד דקה ובתדר הנכון -וזה מאד חשוב לי כי מה שאני רואה ושומעת וחשה בחושים זה מה שאני -הרשמים הנכונים הם כמו המזון הנכון לאכול, זה אופן הקיום שלי ובזה תלויה ההתפתחות שלי"


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com