כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, נובמבר 29, 2011

חוץ / פנים 15 מעין יונגמן

 הלכתי לפגוש את מעין בביתה הקסום שבנוה צדק,  הרבה זמן שאנחנו מנסים לקבוע , אז אתמול הגיע הרגע  בחוץ גשם אפור וקר , לכאורה יום של בית ,  ולצד זה  היתה בי אנרגיה של לצאת , לפגוש ,ליצור ככה זה שמקשיבים לאניטואיציה ,  אולי זה קשור לשומר המסך בביתי שמעלה כל הזמן את צעירי תל אביב ברחובותיה  אולי תמונה של מעין מ2009 העירה את זכרוני.
  לצד זה ברור לי יותר ויותר שברגע שרצון שקיים בי מבשיל  למימוש יש בו הרבה מרכיבים שחוברים להם יחד.
זה היופי של החיים מרחב התנסויות שגדל והולך על פי רצון.


 מעין היא שחקנית  אמנית, יוצרת, לאחרונה  העלתה סרט קצר ליו טיוב " יומן מסע אישי- חברתי, מתוך אוהל מס' 45, שדרת האוהלים רוטשילד, קייץ 2011, תל אביב. הדיירת מעין יונגמן" .


עזבה הכל ועברה לשם  נפגשנו תוך כדי , שמחה עם המעורבות שלי , עזרה לי למצוא את פעילים סמויים  שצילמתי ערב הפגנת המליון , "אני שולחת לכם צלם "... לא עיתונות , איש יקר משלנו  , פתחה לי דלת ...


  זו ידידות שנבנתה לאט לאורך השנים בבתי הקפה בפלורנטין   ברחובות תל אביב , בנטף .
ועכשיו אני פוגש אותה בדירה קטנה ששכרה עיצבה  והפכה למקום באמת קסום.
כמו שאמרנו אמנית .
 "הצילום שלי מבקש לפגוש את האדם ככה פשוט בשגרת חייו" מעין הולכת איתי ,אני כבר בתוך הצילום, ככה זה שאני בא לאנשים בדלת מתחיל מחפש את הרגעים של לפני ההתארגנות  , בתחושה  כאן עם מעין היו  רגע או שניים כאלה  עכשיו היא כבר מודעת למצלמה , לצד זה עדיין בתוך ההנחיה שלי להיות בשגרה , לרגע בתחושה שלי אנחנו לא פורצים למרחב חופשי , אולי פשוט תובילי את , עשי מה בא לך, וואו  איזה יופי מעין מתחברת לתחושות שלה ליצירה .
עכשיו היא היא נעה בחלל הקטן של ביתה  מטפסת גולשת מתלבשת ישנה  מנסה עוד ועוד ,אני מתמסר , זו חוויה נהדרת של יחד האור נפלא, ה"תפאורה מושלמת" וגם יש בי שמחת יצירה . בצילומים הרחוב אני בוחר  מרחב מעניין, סיטואציה , מפגש של בני אדם  ומחכה לרגע שיבשיל . כאן בבית עם מעין  אנחנו לרגע במעבדה של התנסיות  היא יוצרת נעה  משנה ואני מצלם נהנה  לחוות את אשר מתרחש , שמח לשתף אתכם בכמה רגעים של יצירה משותפת.                                                                                 
    

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com