כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, יולי 17, 2010

כחום הלילה ,אפריים ועמרם בפתח הבית ברחוב החלוצים, 57 שנה בפלורנטין.


מתוך התכתבות על הצילום הזה ואחרים שהעלייתי ל פיייסבוק -Street Gang - Street Photography Club
Eyal Binehaker :

"התאורה כאן ממש מיוחדת, והסיטואציה סהרורית ומעניינת.

אני חייב לומר שהצילום שלך הוא לא צילום רחוב קלאסי, אבל הוא מיוחד ויש לו את הקסם שלו."


nino herman איל יקר , מודה לך על הדברים, הרצון שלי להעלות תמונות נובע מתוך אמונה שיש בצילום שלי זאנר אחר של צילום רחוב, לא טוב יותר או פחות משל אחרים,אלא אחר.

והרצון העמוק שלי לאפשר לעוד אנשים להתחבר למקום הזה שמבקש ביציאה לרחוב לזמן ,למצוא, מציאויות שיש בהם דימויים , תאורה, וסיטואציות הכי יום יומיות מחד וקסם אחר מאידך.

זה מקפיץ את המציאות למרחב אחר ומאפשר להבין בין היתר שהחיים בסופו של דבר הם סרט

וכל אחד יכול לברוא את הסרט שלו, אני בוחר סרט של פחות דרמות , ויותר נגיעה אישית דיאלוג עם המצלומים, וחתירה לרגע ששוכחים ממני , חזרה לאוטנטיות לדוקומנט אמיתי.
כאן בצילום חיכיתי לרגע שמכוניות שנכנסות לרחוב יאירו חלקית את אפריים ועמרם שהכרתי דקות קודם ואישרו לי לצלם אותם לרבות לשים באינטרנט ובתערוכות.

Eyal Binehaker זה ברור וזה ניכר בצילומיך. ככול שאני מתבונן בצילום הזה יותר אני מתאהב בו יותר, הרגע המכריע פה מצויין.
אני רק מקווה שכל מי שרואה את הצילום פה בקבוצה וקורא את התגובות לומד ומבין שלמרות שאין בקבוצה הזאת כפייה על סוג צילום ספיציפי אנחנו כן מצפים לראות צילומים שיש מאחוריהם תכנון ומחשבה ורגש, ולא הקלקות סתמיות וחסרות פשר.
ושוב פעם אחרונה, צילום מקסים

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com