כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, יולי 14, 2010

Viewfinder » בלוג צלמים ישראלים » נינו ושמעון מאת ד"ר יוחאי רוזן.

בצילום  משנת 1985 שמעון פרס וסוניה במסוק צבאי  בדרך לקיבוץ אלומות.

הקריירה של הצלם הוותיק חנניה (נינו) הרמן עוברת בכמה מהתחנות החשובות של תולדות הצילום הישראלי בכלל וצילום העיתונות בפרט.

           Viewfinder » בלוג צלמים ישראלים » נינו ושמעון מאת  ד"ר יוחאי רוזן = הבלוג נסגר
 הכנסו דרך  : ציורי אור בלוג על צילום ישראלי ובכלל מאת ד"ר יוחאי רוזןרפי מן :"כמי שזכה ללוות את נינו במשך שנים רבות (לא נגלה כמה…) הן במסעות עיתונאיים והן בלילות עריכה בדסק מעריב, אני יכול לומר שהטקסט המשובח הזה הוא רק אפס קצהו של הסיפור על צלם עיתונות עם נשמה, איש מקצוע מעולה שנשאר בן אדם גם ברגעי הדחיפות והבלאגנים שמאפיינים לא פעם את ההוויה של צלמי העיתונות.
בקיצור: איש יקר שיודע להפיק פנינים עם המצלמה (וגם בלעדיה)."

2 תגובות:

  1. כמי שזכה ללוות את נינו במשך שנים רבות (לא נגלה כמה…) הן במסעות עיתונאיים והן בלילות עריכה בדסק מעריב, אני יכול לומר שהטקסט המשובח הזה הוא רק אפס קצהו של הסיפור על צלם עיתונות עם נשמה, איש מקצוע מעולה שנשאר בן אדם גם ברגעי הדחיפות והבלאגנים שמאפיינים לא פעם את ההוויה של צלמי העיתונות.
    בקיצור: איש יקר שיודע להפיק פנינים עם המצלמה (וגם בלעדיה).
    רפי מן

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com