כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, פברואר 21, 2010

כמו סרט צרפתי- יוהנא

ארנינה קשתן:
נינו. נינו.
הנשימה נעתקת לי מרוב יופי. היופי של הנשמה. שלך, קודם כל.
 של מה שאתה רואה, מרגיש, נוגע, מנציח-לרגע, מעביר. של מצולמיך.
האקראיים, אמנם, אבל הכל-כך עתירי ממדים ויפעה. שלי. כי היא (נשמתי) ננגעת, כל כך ננגעת, מהיופי הפשוט, הצורב, החי, המרהיב, של הנמסר בתמונות. שכמעט קשה לקרוא להן תמונות.
מרוח האדם שפורצת וזורמת ומתגלגלת מהן בחדווה ובהקשבה עמוקה, בכל נים של כל אדם בכל תמונה.
נדיר.
כמה תודה

תגובה 1:

 1. נינו. נינו.
  הנשימה נעתקת לי מרוב יופי.
  היופי של הנשמה.
  שלך, קודם כל. של מה שאתה רואה, מרגיש, נוגע, מנציח-לרגע, מעביר.
  של מצולמיך. האקראיים, אמנם, אבל הכל-כך עתירי ממדים ויפעה.
  שלי. כי היא (נשמתי) ננגעת, כל כך ננגעת, מהיופי הפשוט, הצורב, החי, המרהיב, של הנמסר בתמונות. שכמעט קשה לקרוא להן תמונות. מרוח האדם שפורצת וזורמת ומתגלגלת מהן בחדווה ובהקשבה עמוקה, בכל נים של כל אדם בכל תמונה.
  נדיר.
  כמה תודה.

  השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com