כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, ינואר 11, 2020

עופרי עקביא / תמצית של רגע בציור

עופרי היא אמנית רב תחומית, שבשנים האחרונות ,מרגישה צורך להוציא לעולם את פירות עבודתה. לאחרונה הוציאה אלבום מוסיקלי "אולי נצא לטיול" .אתמול פגשתי ציור נפלא שלה אחד ממאות שנמצאים במחברות הרשום של חברתי היקרה ,.זה היה ממש טיול שלקחה אותי אליו .
הקו הפשוט והחוויה שלי מול הרגיש כמו תמצית של רגע, חוויה,.
זה כל כך הזכיר לי את החוויה שלי ברחוב . עופרי סיפרה שבאמת היו אילו שניות ספורות בהן תפסה כאן מהות של סיפור . זה היה עבורי חיבור מסעיר של שלובים ,אמא שלי הציירת תמיד התקנאה בי על מהירות הצילום והתוצאה המהירה . ואני שנרתעתי ללמוד ציור ממנה מתוך פחד שלא להצליח. פספסתי, והנה כאן חוויתי איך ניתן גם בציור ליצור ברגע , אז אולי מצאתי לי גם מורה לציור שתאפשר לי לתרגם את אשר אני רואה לקו פשוט , הלוואי שאצליח , תודה רבה לעופרי.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏ציור‏‏תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏‏שמיים‏, ‏‏פעילויות בחוץ‏, ‏מים‏‏‏ ו‏טבע‏‏‏


©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com