כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, אוגוסט 24, 2019

מיומנו של סבא,אלון : "סבא למה החולצה שלך מחוץ לגוף?"אתמול אלון נכדנו בן השנתיים וחצי הגיע אילנו מוקדם בבוקר
אלון : "סבא למה החולצה שלך מחוץ לגוף?" . זה השבוע שני שאנחנו חוגגים את "קיטנת אלון ". 
שום סוכנות נסיעות לא יכולה להציע מסע לעולמות מרתקים ומשמחים שכאילו.
אחה"צ עשינו סיבוב לימודים בכפרנו הקטן , אלון נושא עיניו סביב רואה את השמיים והארץ ושומע כל ציוץ ציפור . 
לראשונה נכנסו למתחם בית הכנסת. אלון מתוך האוטו : "כאן שרים שבת אחים ואחיות?," כאילו זה הדבר הכי הטבעי בעולם לשאול , כיף עצום להיות איתו הוא לא רק לומד וחוזר לשנן יש בו תבונה ודמיון שמאפשרים לו לצד למידה מהירה גם יכולת מופלאה להתבטא באמירות מקוריות משלו . 
בשלישי לילה לקחנו אותו לשמשון ואורית לחצר האורנים שבחלקתם "סינמטק נטף" לסרט השבועי . 
מן הסתם בעקבות הביקור הוא הבחין בבוקר שלמחרת בתמונה שצילמתי כמה שנים לפני שנולד תלויה בפינת הטלוויזיה :"אני הייתי בחושך הזה " אמר והצביע לצילום, הורדתי את התמונה מהקיר לבקשתו ,חיפש את עצמו מצא דמות כמו ילד שהתאימה לדמיונו "הנה אני" 
תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏‏‏לעמוד‏, ‏עץ‏‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏‏


תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏2‏ אנשים‏, ‏‏אנשים יושבים‏‏‏


 
על הפסנתר עם רוני בלומנפלד
תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏עץ‏ ו‏פעילויות בחוץ‏‏‏
:"אני הייתי בחושך הזה " אמר והצביע לצילום

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com