כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, דצמבר 02, 2014

האיש ישב מלטף את כלבו כמו נאחז דרכו בקיוםיש רגעים כאילו של התבוננות נטו בלי מצלמה  והצילום עצמו כמו חלק מסיפור גדול יותר.
 ישב מולי האיש עם ראש מורכן מלטף את כלבו כמו מכיר תודה לקיומו
לאפשרות למממש אהבה פשוטה נוגעת .
לצוף לרגע מעל ההשרדות .

התבוננתי בו מחכה לאדונו כמו יודע שהוא ישוב , אח"כ ראיתי חיבור עמוק של אדם וכלב משהו שאין בו חומות , ישבו צמודים לא צמודים קרבה נדירה ,לא צילמתי מטעמים שונים, האיש ישב מלטף את כלבו כמו נאחז בחום באנושי בקיים בקיום , והכלב כמו עוגן מחבר היה שם בשבילו התמסר כולו לאדונו חברו .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com