כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, נובמבר 04, 2013

שוק לוינסקי/ שישי ערב / פורטרט של שכונה.

 Ora Asahel :"ראשית: להבנתי אין זה צילום מבוים אלא דוקומנטרי. דבר משמעותי ביותר שכן הצילום נראה כתוצאה של סיטואציה מבוימת וזה בעיני השג לא מבוטל - להשיג במציאות מצב מעין תיאטרלי. לגבי המילה פיסולי: קשה מאוד להשיג בצילום ממדים של עומק. פעמים רבות התמונה נראית שטוחה. כאן יש בפירוש שלושה ממדים. אני מעריכה את ההישג הזה. יצרת קומפוזיציה בהבזק של מצלמה שיש בה פרספקטיבה של עומק , משחקים של אור, גווני גוונים. תמונה מופלאה בעיני."

תודה רבה לך על ההרחבה הזו , יש בי רצון עמוק להגיע לדימויים כאילו , שהם נס עבורי שהם מתאפשרים, עדי נס וג'ף וול לוקחים את הצילום למרחב הבימויי ונשענים על מוטיבים רבים מעולם המיתולוגיה והאמנות , השמחה שלי למצוא את הדימויים האילו בתוך החיים .


Ora Asahel :"וזה יותר קשה, יותר מאתגר ובעיני השג אמנותי משמעותי , מאחר שהוא מאחד בתוכו את המציאות ומשהו מהבדיון. הרי נוטים להתבטא ש"החיים הם משחק". זה קטע מתעתע ורב עצמה!"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com