כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, יוני 12, 2013

אלבי , טבע דומם, פורטרט של מקום.

 אתמול באלבי  התבוננתי בהקשרי צילום שונים ,התבוננות דוקומנטרית ,צילום הקרוב למה שנגלה בעיני . שתשומות ליבי  נמשכו  אליו לבין התרגום של הנגלה למופשט האמנותי, משתף בכמה  תצלומים שמספרים על התנועה הזו  בתוכי .
 .אשמח להארותיכם,  באשר עולה בכם ,  תודה  רבה .
     

   ג'ניפר בלוך :"מאד מענין, מה קורה לצילום כשמוציאים החוצה את האדם, שהוא לב ליבה של העבודה שלך, אם כי באחד הצילומים כאן הוא נוכח, ובעצם הוא נוכח בכלל כי אלו סיטואציות מאד אנושיות/חברתיות, הנבחנים דרך החפצים שהם עקבות של האדם. בוא נחכה ונראה את ההתפתחות המענינת של זה..

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com