כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, יוני 05, 2013

"כלום" ביתן האמנים ראשון לציון 6 ליוני 2013


 זה הדימויי  הנקרא "נוה צדק" ששלחתי לתערוכה " כלום" שתיפתח מחר יום חמישי 6.6  בביתן האמנים ,רח' בילו 6 ראשון לציון. 


קטע מתוך הטקסט האוצרותי על התערוכה "כלום": 
"...יש משהו יותר מטאפיזי ב״כלום״ מאשר ב״הכל״, ה“כל“ בא לידי ביטוי בפיזיות, הכלום במטא-פיזיות. וזה למרות שמטאפיזיקה חוקרת את הקיים. ניתן היה לצפות שהמטאפיזיקה החוקרת את הקיים, לא ,תתעניין במצב שבו אין קיים, ולמרות זאת מאז פרמנידס במאה ה5 לפנה"ס, קיימים דיונים אינסופיים בשאלה האם אפשרי שיתקיים ריק.
מבחינת התפיסה האנושית, אין באמת ריק, ואם יש אין, הוא מעבר לבינתנו ולתפיסתנו, ולכן אי אפשר באמת לרוקן. 
לא ניתן לקיים תערוכה על שום דבר, לכן התערוכה תהיה על משהו, אבל המשהו הזה לא יכול להיות כל משהו, אלא משהו ספציפי , משהו שנותן תחושה של כלום, של מחוק, של כמעט לא קיים, אווריריות וריקות. של חסר..."
אוצרים: ג'ניפר בלוך, חן בללי, רפי כרמלי, אסתר שושני
תבואו :)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com