כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, דצמבר 24, 2012

"דייג מרקיד כחוט השני "

 נורית שני:"הילת האופק, חוט שני חורזת , נצנוצי אורות מחלונות של אנשים בעיר, שאני עוד לא הכרתי . האור האנושי הזה, זוחל לו על האדמה כאד עולה, כקצף גל-מנורות-רחוב המזהיבות לי עיר יומיום. מגשר חוף על ים זועף, חכה הרקידה חרוזים של אור , תקווה לדג שיבקר פה ויביא בשורות מאופק או ממעמקים.
איני יודעת אם סופו יהיה בבטן הדייג או יימלט והדייג רק ייהנה מרגע חסד בלילה משובץ יהלומי אורות. אבל רואה אני את הדייג, מרקיד כחוט שני, אורות ככוכבים כחולים, בקור, בגשר על המים. שני אורות המצטרפים למחרוזת זוהר של עירי הרחוקה."


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com