כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, פברואר 11, 2012

ט"ו בשבט מחזור חיים.

יצאתי להתבונן בראשון העצים שפורח בחורף השקד והוא כמו אומר אני נותן גם פרחים וגם שקדים ,כל מחזור הטבע על ענף הפרח והפרי זה לצד זה.
נורית שני- הדהוד.

"הרי ירושלים בשבילי הם דיבור, לא תמיד דו שיח, המציץ בנבטים שאת שמם אני מגלה לעיתים עם העלעל הראשון.
אני מגלה את הדיבור הזה בפרחי שקד ריחניים שאי אפשר לדעת אם פריים יהיה מתוק או מר ומגלה אוו עם בתי גילי בפרחי האביב, שהיא אומרת עליהם: "יותר מדי מהם כבר ממתיק את הנוף עד בחילה".
זה תלוי בגשם. הרבה גשם הרבה מתוק.

לולי המצלמה לא הייתי יודעת שגם אתה נינו ראית את הנוף הזה. הבית של ציורי הטבע הישראלי שלי.
לולי המצלמה לא היינו יודעים שהיינו שם נחבאים בקפלי הזמן.
מציצים בעד אותו נוף, מריחים את אותו פרח.
לכן הצילומים האלה מפיגים את בדידות טיולי האחרון על הגבעה הזו.
שעכשו אנחנו מטיילים בה ביחד דרך השער של זווית הראייה המשותפת."
..

תגובה 1:

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com