כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שני, מרץ 01, 2010

אן בן אור תערוכה בגלריה לאמנות גבעת חיים

הלכנו לשמוח עם חברים ושכנים יקרים אן וגל בן אור בתערוכה החדשה שלהם בגבעת חיים,בתוך הסערה היו כמה שעות של שמש שכמו איפשרו לציוריה של אן ולמרחב הקסום של הגלריה לרגש ולהפעים אותנו ועוד רבים אחרים, האוצרת חנוש מורג הטיבה לתאר את העבודות ואנו ממליצים בכל לב על תערוכה וחלל תצוגה שמאפשרים לפגוש את היופי של אן וציוריה במלוא עוצמתם.
בצלומים : למעלה משמאל אן בן אור וחברה , תמונה שניה למטה משמאל, גל בן אור וחברה.


מתוך דברי האוצרת חנוש מורג
....הבדים של אן הם עבודות הבימוי שלה, הם הפרשנות שלה לכל מה שקורה מסביבה, דרכם היא מדברת, דרכם היא מתקשרת. הם כעין פילטר לרגשות, לחוויות שלה. כל המטענים שלה עוברים דרך שכבות הצבע על הבד.
... הבדים של אן מתארים אוסף של רגעים מהחיים, בתוכם היא שותלת רמזים ומצפינה מסרים. אנו קולטים אותם, בהדרגה, בהיסוס, כל אחד על-פי דרכו.
.."גבולות הגוף, כמעטפת הנפש, דקים ושקופים מהנדמה לנו", אומר גל בעלה על העבודות. הדמויות שבריריות, מלנכוליות. הן יוצרות הזדהות רגשית אצל הצופה. מכולן עולה "הבדידות, הצער, השאלות ועומקה של הנפש", כפי שמנסחת זאת אן.
היום, הציור של אן, כבר לא מנסה רק לעשות את זה יפה, חשוב לה יותר שהוא יהיה נאמן, בלתי מתפשר, למה שהיא רוצה למסור דרכו.

תגובה 1:

 1. נינו היקר
  היה כייף לבלות איתכם בתערוכה.
  תודה על הצילומים המיוחדים שלך
  שמצליחים לתפוס רגעים מדהימים בהם נחשפת
  יופיה של הנשמה.
  גל בן-אור

  השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com