כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, אוקטובר 20, 2021

דניאל הרמן:"לא הבנתי למה הוא נראה לי כמו הרקולס"daniel.herman.fitness קיצורי דרך.
הרמתי את האבן וראיתי עקרב שחור, מיד שמעתי מעליי קול חזק "תתרחק טיפה אחורה" זה היה מוסא שעבד בנטף, הוא היה מגיע כל בוקר לשתות קפה שחור, גם אם לא היה עובד אצלנו באותו היום, למדתי ממנו המון, הוא הכיר את הטבע כאילו היה מאמן הכושר של הטבע, הייתי מתיישב איתו לארוחת בוקר עם חצי כיכר לחם לבן וגביע גבינה לבנה.
הייתי אז ילד קטן אולי בן 7-8, לא הבנתי למה הוא נראה לי כמו הרקולס אבל היה ברור ששום דבר לא כואב לו זה לא בגלל שהיה לו dead lift מושלם בהזזת אבנים או push press בשביל לבנות טרסה מעל הראש ולא בגלל שעשה farmer walk או squat עם אבנים שהיו גדולות ממני, זה בגלל שהוא נע בחופשיות בלי חשש שיכאב לו משהו, הוא חי עד גיל 90 ועד יומו האחרון היה חזק ופעיל.
פגשתי מתאמן חדש לא מזמן וניסיתי להעביר לו את החזון שלי לאורח חיים בריא, אז סיפרתי לו על מוסא החזק,
הבנתי והסברתי שבשבילי המטרה היא להרוויח את החיים!
הדרך היא יומיומית, היא מתחילה בקפה שחור על הבוקר (: ונמשכת בתזוזה ובאימון כוח שיעזור לנו להזיז את אותן "אבנים" כבדות ולאפשר לנו לנוע בחופשיות ובלי חשש אינשאללה עד 120.
אין קיצורי דרך אבל בעיקר לא צריך אותם אפשר
גם להנות מהדרך.
Pic by: @nino.herman


©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com