כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, נובמבר 26, 2016

חברים חזרנו הביתה , וזה כל כך לא מובן מאליו

חברים חזרנו הביתה , וזה כל כך לא מובן מאליו , אכתוב על הרוח האנושית שפעמה כאן חיבור מדהים בין תושבי נטף ללוחמי האש שפעלו יחד בישוב להציל את המקום אכתוב עוד פוסטים רבים על הימים האלו של עוצמת הרוח האנושי., בירידה הביתה ראיתי על גג החירבה הישנה חבורת צלמים , מחכים, רגע אחרי השקיעה, באוויר רחוק הסופר טנקר, עלה בליבי הרהור הנה פעם הייתי עומד שם על הגג מצלם ,והנה הפעם אני יושב באוטו ומחכה .
ורגע אחרי הוא הגיע במלוא תפארתו ושמחתי על המיקום שלי ,קיבלתי פריים מאד מרגש.
רגע אחרי ירדו זיו קורן מנחם כהנא מטובי צלמי העיתונות , היה מפגש נרגש, סיפרתי להם על ביתנו שניצל ,על העזרה העוצמה שקיבלנו ,על השמחה לחזור הביתה . 
נפרדתי מהם עם הסכם חילופי תמונות .
תודה לכל כל אוהבינו באשר הם , ההשתתפות שלכם ,גלי האהבה ברשת עטפו אותנו בטוב בביטחון שיהיה אשר יהיה אנחנו לא לבד .


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com