כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, נובמבר 26, 2016

חברים חזרנו הביתה , וזה כל כך לא מובן מאליו

חברים חזרנו הביתה , וזה כל כך לא מובן מאליו , אכתוב על הרוח האנושית שפעמה כאן חיבור מדהים בין תושבי נטף ללוחמי האש שפעלו יחד בישוב להציל את המקום אכתוב עוד פוסטים רבים על הימים האלו של עוצמת הרוח האנושי., בירידה הביתה ראיתי על גג החירבה הישנה חבורת צלמים , מחכים, רגע אחרי השקיעה, באוויר רחוק הסופר טנקר, עלה בליבי הרהור הנה פעם הייתי עומד שם על הגג מצלם ,והנה הפעם אני יושב באוטו ומחכה .
ורגע אחרי הוא הגיע במלוא תפארתו ושמחתי על המיקום שלי ,קיבלתי פריים מאד מרגש.
רגע אחרי ירדו זיו קורן מנחם כהנא מטובי צלמי העיתונות , היה מפגש נרגש, סיפרתי להם על ביתנו שניצל ,על העזרה העוצמה שקיבלנו ,על השמחה לחזור הביתה . 
נפרדתי מהם עם הסכם חילופי תמונות .
תודה לכל כל אוהבינו באשר הם , ההשתתפות שלכם ,גלי האהבה ברשת עטפו אותנו בטוב בביטחון שיהיה אשר יהיה אנחנו לא לבד .

אפרת עייני :".חייבת לשתף את התמונה הסוריאליסטית (והמעולה!) הזאת שצילם Nino Herman היקר,

בנוף הכל כך אהוב עלי בשנתיים האחרונות, נוף שלא נמאס להסתכל עליו, ונראה כל פעם אחרת.
השבוע כשאחזור לשם הוא באמת יראה אחרת לגמרי. מפוייח יותר, דומם יותר, חי פחות.
אני לא שם כרגע אבל כואבת את כאבם של האנשים שרכושם ניזוק ושל הטבע הפגוע, בנטף וגם בכל מקום אחר אליו הגיעה האש בימים האחרונים.

מקווה שיחד עם הרוחות שירגעו ידעכו גם קולות ההסתה שמסוכנים באותה מידה כמו אש שיוצאת משליטה, וכמוה גם גורמים לנזק בלתי הפיך לחברה שלנו.

תודה לכל מי שדאג לי
והמון תודה ל-כ-ל מי שהגן על היישוב שבזכותם יש לי ולאנשים היקרים שגרים שם לאן לחזור.

ומה מגוחך? שבין הסידורים לבית החדש כתבתי "להשיג/לקנות עצים להסקה".
ובכן. בד טיימינג.
מתארגנת על רדיאטור.


אהוד שפירא‏ :"למי שלא מבין מה הוא רואה בתמונה: כך נראית רפובליקת בננות. מזמינים את כל צלמי העיתונות לנטף. ואז שולחים את הסופרטנקר ליעף שאין בו צורך מבצעי ומצלמים. אחר כך יהיה מי שיתגאה ביוזמה וכושר האילתור, במקום להתפטר בגלל המחדל המתמשך של שירותי הכבאות: תת ניצול תקציבי. חוסר בציוד ואנשים. ואי מינוי מפקד למערכת הכיבוי. בושה. בושה שככה אנו נראים. בושה לו ובושה למי שאוכל את

השטיקים שלו ללא הכרה.

צילום: נינו הרמן Nino Herman"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com