כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, אפריל 09, 2016

Orly Weisselberg/ "להתבגר זה דבר מבלבל"

 הכרנו במחאת 2011 על מדרגות בית סוקולב .
מאז אנחנו  בחברות, ערבות  של פעימות הלב 
אורלי חברה יקרה .שבת שלום.

: Orly Weisselberg
" השנה היתה קצת שנה של פיצול אישיות. מורכב ומפורק, קבוע ומשתנה, תל אביב מימין ויפו משמאל. מצד אחד מלא שלווה וביטחון עצמי מצד שני תחושת קטנות וחיפוש עצמי שלא נגמר. מצד אחד רצון להתקדם ולצבור עוצמה, מצד שני פחד וגעגוע לממשק הבלתי מתווך עם האנשים שבקצה. מצד אחד עיסוק בכסף, בתקציבים ובעתיד הכלכלי ומצד שני כמיהה לתוכן, לערכים ולחיבור למהות אנושית. כאן מבט קבוע לכיוון המחר ושם ידיים נשלחות לחיטוט באתמול או בהיסטוריה או בשורשים. פה אינדיבידואליזם, עצמאות וקנאות לחופש שלי אבל פה גם משפחתיות, קינון וחשיבה ברבים. מחד אמונה בחובתו של הפרט לעשות, ליצור ולהיות אחראי על גורלו ומאידך חלום על ערבות הדדית נטולת גבולות. ייאוש מהול בתקווה, אהבה מהולה בכעס, שמחה מהולה בצער, סקרנות מהולה בשובע. 
להתבגר זה דבר מבלבל. 
אבל בתוך כל החיפוש הזה, יש דבר אחד קבוע - והוא אתם/ן. הא/נשים שסביבי, המכרים/ות החברים/ות, המשפחה. האהבה שאתם/ן מרעיפים/ות היא עוגן ומשענת ומקום של חסד תמידי. תודה על כל הברכות (שאני מאמצת את כולן), תודה על כל החיבוקים והנשיקות, ומזל גדול שאתם/ן אתם/ן ושאתם/ן כאן אתי בטיול בן 34 השנים הזה.


צילום זה אליו מתייחס  הפוסט :מתוך הפייסבוק של אורלי. 


וכמו תמיד, Ravit , האישה שלצידי, לגמרי "עזר כנגדי", הכי האישה שמאחורי האישה והאישה שלפני האישה והאישה שבתוך האישה - תיתוש המיוחדת והחד פעמית שלי, שנוכחותה הופכת כל צעד לריקוד עם מיליון משמעויות. 
אוהבת את כולכם/ן ושוב תודה"


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com