כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוקטובר 05, 2012

תמר קפסוטו ,מחדשת מרתקת ומפתיעה בכל מופע, תיאטרון בחצר נטף .
תמר קפסוטו:"
אחרי שהתחבקנו "כמו שכולם עושים",
ניגנו ושרנו, כמו שעושים בעיקר אלו שמתמידים בזה
ואוהבים את זה בכל לבם, בטוב וברע.
חמישי בערב בנטף, אחד המקומות הקסומים ביותר,
גם בזכות הטבע שעל האדמה
וגם בזכות הטבע האנושי של אלו המארחים שם הופעות בחצר הטובה של ביתם.
לחיי הטבע הטוב."

תמר קפסוטו:"  סביב סביב, ארץ ישראל ,עד שהמוזיקה תהפוך לשיר
שכולם יראו בו משהו קצת מעבר לבידור"

 תיאטרון בחצר : "תמר קפסוטו פעילה כבר שמונה שנים כזמרת-יוצרת. מופיעה על במות לא גדולות ובעיקר בהופעות רחוב.היא מנגנת על גיטרה אקוסטית, מפוחית פה וצפצפת קאזו,קפסוטו שרה בעברית ובאנגלית. שירים שהיא כתבה, שירים שהלחינה (יונה וולך ורוני סומק, למשל), ושירים ששאלה מיוצרים אחרים, מג'וני מיטשל ועד ווילי נלסון.
 "המוזיקה של קפסוטו היא פולקית, במינעד שבין בלוז לרוק רך. אבל היא רק כלי התחבורה להעברת המסרים החברתיים והמאבקים האישיים."(הארץ) "לקפוץ למים" זו הופעה של מוזיקה טובה, היוצאת ישר מהלב, מגיעה לכל לב שמסכים לבוא פתוח למפגש עם יוצרת גדולה בהתהוות!
תמר קפסוטו – שירה, גיטרה, מפוחית, קאזו ליאת סבא – צ'לואמן אורח – דן סלומון, פסנתר ".

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com