כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שלישי, פברואר 22, 2011

כרמל בן אור, יופי שיש בו תמימות ופראות והרבה חיים.

אפשר לקרוא לכרמל בן אור "דוגמנית הבית" של המשפחה .היא התחילה כמודל לאמא הציירת- אן בן אור
 לאורך השנים קיבלה שעורי אלכנסדר מאביה  גל בן אור ,מורה בכיר לשיטת אלכסנדר, שפיתח גישה מיוחדת לעבודה  עם ילדים, בני נוער והורים לפי עקרונות השיטה ולאחרונה גם הסכימה לדגמן בספרו החדש של גל .

בשנים האחרונות השכנות שלנו הפכה לידידות עמוקה. מגדלים את ילדנו יחד בנטף. חולקים בשמחה את שמחת היצירה והאומנות .את האמונה שהיופי מצויי ברגעים הקטנים של היום יום.

 אני מצלם את המשפחה באפיזודות חיים של יום יום. תוך כדי תנועה נהייתי "צלם הבית" .

בימים אילו יוצא לאור ספרו של גל "כיוונים חיים - טכניקת אלכסנדר לילדים ונוער" על שער הספר תמונתה של כרמל, שילוב של יופי שיש בו תמימות ופראות והרבה חיים.

כתלמיד מסור של גל אני ממליץ לכל אחד שמבקש להיזכר איך מתנהלים בזקיפות ביום יום להתנסות בשיטה. עבורי זה עובד נפלא ומזכיר לי לצד הזקיפות הפיסית , משהו עמוק על זקיפות פנימית.                     

תגובה 1:

  1. מדהים בעייני!
    היופי באומנות שבלכידת אומנות אחרת בהתהוות זה רעיון מהמם!
    אני מודה לך על שחשבת על כך.

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com