כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, ספטמבר 12, 2010

חוץ /פנים- 6-תמר קפסוטו, זמרת, יוצרת, מורה.

 צומת ויטל פלורנטין 2009 חומוס בית לחם עוד פתוח בלילה ,אני מבקש לצלם מפגש חברות ,נפתח דיבור ,
אני שמח להכיר את תמר קפסוטו, זמרת צעירה, מורה לפיתוח קול, כותבת מלחינה  אמנית שפועמת את הלב .
מאז נפגשנו בצמתים רבים של יצירה ולאחרונה במהלך מסע הופעות ברחבי הארץ  שקיימה עם בן זוגה יניב הורווויץ
" למען הפצת הרעיון ....מוזיקה היא חיים וגם אומנים צריכים לחיות ממשהו יצירה היא אמנם דבר נהדר לעסוק בו,
 אך אינה משלמת את שכר הדירה" ....  שמחתי לראות צעירים שלא מוותרים על הרצון להתקיים ממה שהם אוהבים , הלכתי לבקר אותם במשכנם החדש ביפו.


                                               
                                                                         

  
                                                                         
 מתוך פיסבוק :"תמר קפסוטו היא יוצרת- זמרת- ישראלית מהמעמד הבינוני. בשנתיים האחרונות יכולתם להיתקל בה לרוב שרה ברחובות, שם חיפשה את היכולת לפתוח את הלב, קהל חדש ופרנסה. כיום, בעבור השנים, ניתן לומר שמצאה את שלושתם. במקביל להופעותיה בכל הארץ, ברחוב ומחוץ לו, הוציאה תמר את המיני אלבום "לא" בשנת 2008 בהוצאת רחוב ולאחר מכן הקליטה את אלבומה הראשון המלא "למה לא".

תמר עבדה עם אמנים ישראלים ושאינם ישראלים מהשורה הראשונה, האמצעית והשלישית מהסוף. בנוסף היא שרה באירופה, במדינת ערב אחת ובאמבטיה, כמובן. בהופעות, נותנת תמר קפסוטו במה לכל יצר שעולה ומצליחה להגיע לכל מיניי חלקים בגוף האדם אשר מאזין לה. כמו כן, מאפשרת לכל מי שנהנה מההופעה בפעם הראשונה, לרכוש את חלק א' של "למה לא" בעבור כל סכום שהוא, כפועל יוצא של אמונתה הא-קפיטליסטית."

תגובה 1:

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com