כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, אוקטובר 22, 2009

מפגשים בחומוס בית לחם


תמי וחברה.

אריאל.


יעקב , תחיה ותמי.

אהרלה :
"היי נינו , איש יקר. ביקרתי היום בבלוג שלך. והתמונות שלך יפיפיות,ועושות הרבה חשק לחיות את החיים במלאותם

(האמת היא שהם אולי פחות מדברותעל מלאות, אלא על חוויה של 'צעירות'), אבל תחושת 'החיות' שעולה מהם מביאה הרבה 'אהבת עולם'. ממש היה כיף ושמח להלך בין התמונות על המסך, וכמובן שגם הדיבורים שלך נאים, מרגשים, ומשאירים את טעמך המיוחד אצלי כעת"

תגובה 1:

  1. היי נינו , איש יקר.
    ביקרתי היום בבלוג שלך.
    והתמונות שלך יפיפיות,ועושות הרבה חשק לחיות את החיים במלאותם(האמת היא שהם אולי פחות מדברות
    על מלאות, אלא על חוויה של 'צעירות'), אבל תחושת 'החיות' שעולה מהם מביאה הרבה 'אהבת עולם'. ממש היה כיף ושמח להלך בין התמונות על המסך, וכמובן שגם הדיבורים שלך נאים, מרגשים, ומשאירים את טעמך המיוחד אצלי כעת.

    השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com