כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, אוקטובר 23, 2009

מסע בעקבות המוסיקאים והמוסיקה בפלורנטין

לירון וקרלי.
עלה בי רצון להרחיב את הפרוייקט בפלורנטין ובדרום ת"א ללכת בעקבות המוסיקאים והמוסיקה, מתוך מה שעולה נראה שזה מרחב שהוא כמו בירת המוסיקה של ת"א , אולי של הארץ כולה,יש בו הרבה חדרי חזרות אולפנים אמנים מהשורה הראשונה והרכבים צעירים ומופלאים שמתאמנים יומם וליל.
כבר זמן מה אני מסתובב עם תחושה שזה כיוון מענין להכנס לתוכו ,התחלתי אצל אהוד בנאי באולפן ,צילמתי את נחמה אסתר והרכבה החדש, הלכתי לבלאנס של ברי סחרוף- נגיעות של התחלה.
ברגע שהתנסח לי הרצון הזה התחלתי להדהד אותו בחוץ לאנשים וגם התחלתי פוגש אותם את המוסיקאים ברחובות באולפנים במופעים, זו כניסה מרתקת לעולם שלם שיש בו אתגר עבורי איך מראים זאת בתמונות , בעולם של מוסיקה וקליפים מהירים.
זו ההתנסות שאני צועד לתוכה עם רצון שמחת יצירה ושימחת שיתוף במסע המרתק הזה, לצד אי ודאות מה יהיו פירות ההתנסות הזו, איך זה יראה.
אילו ימים אחרונים של סתיו שהיה חם ולקראת חורף מתקרב, המזמין אותנו להיכנס פנימה אל תוך הבתים אל תוך עצמנו.
זו תקופת מעבר, תקופה בפני עצמה, שמאפשרת לי לחוות את המעברים בתוכי , אני מאמין בשביל לפגוש משהו אחר.
אברך עצמי לנחת רוח , הקשבה לגוף ונשימה עמוקה .

ברחובות פלורנטין.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com