כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, דצמבר 13, 2018

Yael Tal / קול קורא / הפוסט כנראה הכי חשוב בחיי.
מניח כאן  פוסט מהפייסבוק אותו מרחב  מופלא שמאפשר שתוף דיבור לב אמיץ, מאפשר חיים .
שמח כל כך שזכיתי להכיר את יעל   כמו עוד הרבה צעירות וצעירים 
במסעי כצלם רחוב, כאמן שמוצא פעימות כל כך מרגשות במרחבים השונים 
שכולם הם אחד  שיש בהם ערבות  של פעימות לב אמיצות חושפות ומשתפות 
תודה רבה  לך יעל יקרה . מי יתן ורצונך יתממש בפשוט וימלא  את ליבך שמחה ואהבה.

Yael Tal
10 שעות ·קול קורא לשותף לדרך.
הפוסט כנראה הכי חשוב בחיי..........
12.12 תאריך יפה .

אני כותבת עכשיו בלב רועד ורוקד. מחפשת מקסימום מילים של אמת.
לפני כמה שבועות פתאום ידעתי ודמיינתי שזה מה שאעשה.
פתאום הבנתי שכאן אני אכתוב את אחת התפילות או הבקשות הכי חשובות כנראה של חיי.
שאם כבר אלגוריתם, אז שיעבוד לטובתי.
לפני שלושה שבועות ,בסיני, ביום ההולדת שלי שמעתי בתוכי קול שאומר לי לבחור.
שזה רק תסריט אחד מתוך אלף.
כמה שעות קודם, ישבתי על החוף מול ים סוף ,עם חברותיי/אחיותיי ושקעתי באיזו מערבולת של כתיבה דואגת או כואבת וכשפתאום שמעתי מאחורי "בהה!!!" הסתובבתי וראיתי מולי ילד במבט הכי צוחק והכי מתוק..מערבולת או לא, הוא בא לשוחח איתי.
זה היה כל כך מצחיק וטוויסט כזה גאוני במוסיקת מערבולת המילים ששקעתי בה שנייה קודם ..שלא יכולתי שלא לצחוק וניסיתי לא מידי כי אני ממש זוכרת איך שכשהייתי ילדה צחוק של מבוגרים בשנייה יכל גם להעליב או להפחיד אותי.
איך קוראים לך? שאל. יעל אני עונה. ולך ? 'נווה' 'מאיפה אתה?' הוא עונה '5' שואל 'ואת?' עונה גם. וזהו. הילד הזה נכנס לי לרגע מיתולוגי קטן שלי. רגע שבו החלטתי סופית שאכתוב פה.

כבר זמן מה שאני עוברת מסע נפשי רוחני בשאלה האם אני רוצה להביא ילד לעולם. ואיך.

בהופעה של אביתר בנאי הוא עלה על הבמה בהיכל התרבות ואמר "הרבה שדים הגיעו לבקר לפני הערב הזה, אבל אל תדאגו (גיטרות נכנסות) אני אשמור עליכם"
ונמסתי וקינאתי ומאז בא לי להגיד את המשפט הזה בכל הזדמנות.
כמו עכשיו למשל. למרות שאני יודעת שהשדים באו רק אלי ולא אל מי שקורא עכשיו את הפוסט וזה הזמן שלי שעוצר עכשיו , אתם אולי אוכלים עכשיו טחינה בכלל, אבל לסיכוי שלעוד מישהו נעצר עכשיו הזמן. המשפט הזה מוקדש לו.
כי יש לי תחושה שאני צריכה לצאת לאור עם החיפוש. לשאול למי עוד נשמעת קריאה דומה. מתוך איזו אמונה שלקרא לנשמה לבוא לעולם הזה צריך לפחות בשני קולות . אז אני חושבת שאני מחפשת את המילים שלי להגיד מה אני מחפשת. אולי קוראים לזה שותף להורות משותפת. ואמרנו שאנסה רק להגיד אמת , אז למרות שאנחנו חיים בתקופה נפלאה שיש בה הרבה אפשרויות , אני מודה שתמיד כשניסיתי לדמיין מי זה האבא הזה שארצה לילד שלי די התאהבתי בו . בום.

פחדתי מאלוהי הרוחניות והשפע שאם לא אדייק את בקשתי הוא יכעס ולא ישתף פעולה. אבל אח שלי אמר לי שזו אני ולכן זו גם תפילתי. מורכבת. אמר גם שאהבה מביאה עוד אהבה. ושנייה לפני שהוא הרגיש מידי היפי הוא אמר לי שאני גרועה בסקי. כדי לאזן. (סכסוך היסטורי אין בעייה גנטית)
*************************************************
אני רוצה להביא ילד לעולם ומחפשת שותף לדרך.
אין לי מושג איך זה יראה .
אבל יש לי תחושה שכך או כך
זה יהיה טוב
אמרתי לכם שאני אשמור עליכם.
אשמח שתשתפו . אולי מישהו שאתם מכירים ישמע את הקריאה. את הקריאות.
677אתה, תמר מור סלע, Shira Horesh ו674 נוספים

121 תגובות131 שיתופים

     צילומים מתוך עמוד  הפייסבוק של יעל - הצלמים צלמות  מוזמנות מוזמנים לתייג עצמם . ותודה ליעל .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com