כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, ספטמבר 25, 2013

נינו הרמן / הדהודים/ הבר קיימא/ 4.10.2013


הדהודים / נינו הרמן

תערוכה זו מזמנת התבוננות מחודשת בגוף עבודותיו של הצלם נינו הרמן,  אשר הוצגו במספר תערוכות קודמות בשנים האחרונות.
שבעה קולאז'ים, שנוצרו על ידי חיתוך טסטים של צילומים שנעשו בסטודיו שוקי קוק במיוחד לתערוכה זו, מונחים על השולחנות מתחת לזכוכית בחלל הבר קיימא. זו יצירה משותפת המסתמכת על היכרות עמוקה עם עושר הצילומים של נינו ועל אינטואיציה אסתטית. העבודות מקבלות כאן מופע חדש ושונה ומהדהדות לסועדים, לקירות התצוגה ולתערוכות קודמות.
הדימויים השונים התלויים על הקירות יוצרים מארג ויזואלי, מתאחדים לפסיפס אנושי ויש בהם איכות של שירה צילומית המאפיינת את נינו בשנים האחרונות.
משמעות מיוחדת יש לעריכת התערוכה דווקא כאן. נינו מלווה את בר קיימא ואת אנשיו מאז נפתח המקום. הוא ועבודותיו מתחברים לרוחו של הקואופרטיב, שהוא פרי יוזמתם של אנשים שמאמינים בעשייה חברתית, בעזרה לזולת ובטיפוח מערכות יחסים המתאפיינות בשקיפות ובכנות.  ערכים אלה מהדהדים גם מתצלומיו של נינו.
אוצרות וקולאזים / תחיה  הרמן .

עיצוב ההזמנה / יעל קוטלר קלדרון .


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com