כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, פברואר 07, 2013

איה , דפנה , דניאל, פורטרט של מקום בר קיימא .


דניאל":
איזה יום נפלא אלוהים!!!
כמה השראה, אור, אושר, פריצות דרך, תובנות חדשות-ישנות עמוקות ומדהימות..
אחיותיי הנשים אני כל כך אוהבת אתכן,
אתן מלוות אותי, מחבקות אותי, מערסלות אותי, דואגות לי, מלמדות אותי, חולקות איתי את החלל ההזוי הזה שנקרא חיים ועושות זאת בחן ובאהבה..
יש אנשים שהקטע שלהם בחיים האלה זה תגליות חדשות, יש כאלה שהקטע שלהם הוא אמנות, או מוזיקה, או תקשורת, או ילדים, או שינוי עולם, או ריפוי..
הקטע שלי זה אהבה, זה פשוט הקטע שלי, תמיד היה ותמיד יהיה,
וזה אחלה של קטע לחקור בעולם הזה..
הוא קשה ונוראי ויש בו סבל ואכזבה, והוא מפליא ומעצים ומעורר את כל החיים עצמם,
אני אוהבת לאהוב, אוהבת להיות אהובה ואוהבת להזכר ולגלות כל פעם מחדש את העוצמות והעומקים הענקיים שקיימים בהוויה הזו, בסטייט-אוף-מיינד הזה שמרוב שדובר עליו כבר אין מה לומר.
מי ייתן ונוכל כולנו לחוות ולנשום ולחיות אהבה בכל מעשה שנעשה.
כשאת מחבקת את הכאב שלך את משתחררת ממנו,
כשאתה אוהב את הכיעור שבך אתה הופך יפה."
                                                                               דפנה:"
"היום יום המשפחה. יום שלא ציינתי בערך מאז שהייתי ביסודי. יום שדי נשכח מאחורה במרוצת החיים שלנו. אבל תכלס, איזה יום מדהים זה! ההזדמנות להתמקד לרגע בלאהוב ולהגיד תודה למשפחה שלי. 
אז אני רוצה להגיד תודה. תודה למשפחה האורגנית שלי, שלא יכלתי לבחור לעצמי אחת יותר טובה, ותודה למשפחה הנבחרת שלי. החברים והחברות שלי שכבר מזמן הפכו לאחים ואחיות, לחלקים מהנשמה שלי. 
הדירה שלי, שהיא בית. שאני חולקת אם שותף שהוא באמת שותף, במלוא מובן המילה. מקום העבודה שלי הוא בית, הקהילה שלנו אמיתית ומשפחתית. 
זה כל כך לא מובן מאליו. זה כל כך יפה. 
אז אני לוקחת את הרגע הזה, את הנשימה הזאת, ונזכרת בזה. ומודה על זה.
אז יום משפחה שמח לכולנו! 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com