כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום חמישי, מאי 27, 2010

יונתן דסקל רסיטל סיום בפסנתר באקדמייה למוסיקה ומחול בירושלים

באנו אתמול לחגיגה של חבר יקר יונתן דסקל,שניגן באקדמייה למוסיקה ומחול בירושלים רסיטל סיום בפסנתר,היה ערב מרגש ומיוחד, נהייננו מאישיותו החמה וחכמה של יונתן,שבאה לביטוי בנגינה משובחת,מרתקת,מרגשת.
שמחה גדולה היתה אתמול בירושלים.
יונתן ניגן יצירות של באך,בטהובן ,שוברט, שידרין,פאול בן חיים ויצירה מקורית משלו ונראה  היה שהטכניקה הכל כך מורכבת כבר ברשותו והוא נתן את כל הלב והנשמה שלו שחגגו.
יונתן היה פשוט מדהים ועבר בהצטיינות,מאוד מאוד שמחנו להיות ברגעים אילו יחד איתו ועם משפחתו וחבריו היקרים .
באו כל חבריו למחזור שנבחנים כמוהו בימים אילו ,משפחה רחבה ובוגרים רבים של האקדמייה בינהם אחיו הרקדן מתן דסקל שלו הקדיש יונתן את יצירה מקורית שכתב שנקראת" חומוס בית לחם", מפלורנטין.
בצילומים: רגע לפני העליה לבמה  מחליף מסנדלים לנעליים, בתום הרסיטל עם המורה שלו מיכאל, חברים, עם סבתא יהודית בהפסקה , על הפסנתר.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com