כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום רביעי, דצמבר 23, 2009

שירה ודניאל -בסוניה געצל שפירא

המקום הפנימי שממנו אני יוצא לצילומים הוא שמאפשר לי בסופו של יום לקבל תצלומים נוגעים , רגעים אינטימיים של אנשים שכמו הזמינו אותי להכנס לחייהם ולו לרגע בהסכמה ובשמחה, אתמול באתי עם שמחת יצירה ולב פתוח והזוג הצעיר הזה אנונומיים בשלב זה עבורי נכנס, הם עומדים מולי יפים מסקרנים בוחנים לאיזה מרחב נכנסו , אני מצלם , אח"כ אשאל ואציג עצמי, זו היתה הבחירה שלי הפעם .
שעה קודם לכן ב"נסיך הקטן " ביקשתי רשות מזוג חמוד שישב ,תוך כדי ניסוח הבקשה מולם הרגשתי שאני לא מכוון בכלל שהמקום ממנו אני בא לא ברור לי לרגע ,ואכן נענייתי בשלילה, "צלם את הספרים "אמר לי הבחור ,הצורה לקבל אישור מהמצולמים- את ההזמנה להכנס לחייהם משתנה מאדם לאדם , וגם תלוייה בהרבה משתנים,המצע שממנו אני יוצא לצילום במהותו הוא אחד ,רצון להתיידד עם המצולמים במובן העמוק ,להדביק אותם בשמחת היצירה שלי.
אצל הזוג הצעיר הזה קיבלתי הסכמה , הם המשיכו בעולמם ואני מלווה אותם בשמחה ובאהבה, מאוחר יותר יצאתי להראות להם את התמונות ולספר להם על הבלוג, שמחתם למראה התצלומים רק העצימה את חווית המפגש שנוצר לרגע .
תודה לשירה ודניאל.

תגובה 1:

 1. Herr Herman
  Shalom
  This excellent work may help to change the face of the Occupation.
  Bravo
  The Advisor

  השבמחק

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com