כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום ראשון, יוני 14, 2009

הזמנה לדיבור לב

אני מבקש מאנשים שנכנסים לבלוג ומתפעמים,שימו את פעימתכם בבלוג.
שתפו,ספרו מה פגש אתכם. אותי זה מאוד ישמח.
קחו עוד רגע לעצירה,זו הזדמנות להתחבר ליחד שיש בו ערבות פעימות.
עבורי הבלוג הזה הוא יצירת הלב שלי,משמח אותי לפגוש לצלם ולשמח. מצלצלים אלי לספר לי שיש כאן בתמונות:
"רגעים אינטימיים בנוף אורבני"." שפה אחרת". "קירבה ואינטימיות מקום בן בני אדם". "עיניים נקיות של תייר,עין מתבוננת לא נדחפת ". "העיר ,האנשים ,הזוגות האלו זה פשוט מעיף- איזה יופי".

מגיבים לכתוב :"הכנות של המילים פשוט מכריחה אותי לעצור ולראות איפה אני-איפה אני בחיים -איפה אני ביצירה שלי ואיך אני בוחרת שיראה היום שלי- רוצה לנצל את ההזדמנות ולומר לך תודה. תודה על השיתוף, ותודה שבחרתם לשתף במסע שלכם- זה פשוט נותן כוח.אז פשוט תודה לכם על מי שאתם ועל הדרך שלכם, מאושרת לקחת בזה חלק .התמלאתי בכוחות חדשים-תודה .
אותי זה מאוד משמח לקבל משוב ולספר עליו, להעביר את השמחה הלאה. בתוך כל הפטפוט של כולנו ,
דיבור לב אמיתי מרווה כמו מים חיים. דיבור לב מעצים. זוהי ערבות הפעימות שלנו.

בידידות רבה.

נינו הרמן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com