כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שישי, פברואר 23, 2018

עכשיו אני סבא , מתבונן ממרחק אחר בזמנים שמתקצרים.סבתא פאולה עם יאיר שנות השמונים. 
עכשיו אני סבא , מתבונן ממרחק אחר בזמנים שמתקצרים.
דימויי מפתח לחיבור ,מעלה געגוע ,אין ספק ,גם שמחה . כן זכיתי לחוות סבתא כזו אוהבת הרבה שנים ,ויש את יאיר הקטן שחייך מרגע בואו לעולם חייך הרבה בחייו הקצרים חיוך שקיים בלבי . איפה הוא עכשיו , איפה סבתא איפה נמצאות אותן נשמות שבחרה נשמתי לחבור אליהן, שבחרו נשמותם לחבור אלי ,יש עולם שלם של חיבורים שאם נפנה אליהם תשומות לב נגלה שהכל בקיום =יקום פועל מתוך ההדדיות. אני חושב שזה גם עשויי להיות מפתח לאנושות להתבגר לצאת מתחושת הלבד , החסר,הקורבנות.
תמונה הזו מעלה זכרון לעולם שהיה ואיננו. אפשר לחוות את החסר והאין והאויי ורק להתעצב ובתמונה הזו יש גם קול זיכרון לילדות מופלאה שהיתה לי , כיף לראות אותה באהבתה לבני יאיר .יש בדימויי זה גם השתקפות של אהבה שחשתי ממנה גם כתינוק .הכל שאלה של איזה הקשר אני בוחר לשים כשומר למסך שלי .
במוצאי פסח ביום השנה למותו של יאיר נהיה בניו יורק ,כבר כמה שנים שאיננו מקיימים אזכרה ביום עצמו, מקדשים את החיים את הבחירה בחיים , יאיר נמצא בלב , התרחבנו דרכו, באשר נלך הוא איתנו , עד יום מותנו . 
תפיסת השלמות נגישה לי יותר מתמיד ביום יום של חיי.
שבת שלום.Shaked Halevi : "שבת של התרווחות ואהבה ובחירה (:"

Ruti Mandil- Halabi: " נינו יקר ואהוב וחכם מאוד! ניו יורק זה נהדר, וכולם איתך מלווים, הנוכחים, הנעדרים, הנהדרים. כולם"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com