כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, דצמבר 30, 2017

" Hey, that's no way to say goodbye " / עובר אורח

ארבע שעות בילינו היום בתערוכה עובר אורח , 4 שעות נפלאות בחברת אנשים יקרים שבאו מכל הקצוות , פשוט אהבו לחלוק איתנו את שחוו הנה טיפה בים המילים שנכתבו נאמרו : "יופי של תערוכה " " יצירות שחודרות לנפש" "אהבתי את הסוד היופי הגעגועים " " מאפשרת צלילה למימד שלישי עמוק שלא מתואר במילים "
שוב ושוב משתאה מול היופי המפעים שאתה מצליח להנביע מתוך "דוממים "
בהמשך הימים אתיישב לכתוב על תערוכה מיוחדת זו באוצרות  החכמה ויפה של ג'ניפר  בלוך  ,אצרף ציטוטים בשם מבקריה הרבים , גם מתוך אילו שנכתבו בספר האורחים , אילו שהדהדו באוזנינו, תודה גדולה לכם .


זהו - ננעלה תערוכת עובר אורח .
 היינו שם לארח , חברות חברים אורחים יקרים שבאו לראות , לחוות , לכבד .
היינו שם להיפרד מתערוכה אחרת -עוברת אורח .
סיכומים , הרחבות, ציטוטים מספר אורחים , משיחות , מן הסתם בהמשך קרוב . 
תודה גדולה לכל אורחינו היקרים שבאו . 
ספר האורחים / על הכריכה קולא'ז מתוך טסטים של ההדפסותNurit Snir :" ביקרנו היום בבית האמנים. ביום סגירת התערוכות של נינו הרמן ותמר לדרברג. תערוכות נהדרות. נהנינו מאוד משתיהן. מהעבודות, מהאוצרות, מהאווירה, מהאירוח של נינו ותחיה ומקבלת הפנים של ויוי המקסימה והנמרצת. נינו ותמר מצלמים בסגנונות שונים לגמרי. גם המדיום לא תמיד בדיוק זהה. (אצל תמר יש תנועה, ומתקבל וידאו ארט. אצל נינו אלה סטילס אבל כמה יופי ותנועה הם מכילים). תערוכה היא גם סוג של חשיפה אישית. קילוף קליפות ומסכות. היה עצוב, יפה וגם אופטימי."

כרמלה טייכמן :" תערוכה שנסגרת היום וחבל אבל תמצאו פרטים על הצלם ברשת: נינו הרמן - "עובר אורח" בבית האמנים החדש בראשון לציון"

:Vivian Birkenfeld
"תודה רבה לקהל הרב שהגיע לתערוכות של נינו ושל תמר.
אנו נפרדים מהם באהבה רבה ומתכוננים לשנה חדשה של פעילות.
מאחלים לכם שנה של עשייה ויצירה פוריה."

Ziva Koort: " תערוכות נהדרות"


: Jennifer Benady Bloch
כמו שאומר לאונרד כהן: Hey, that's no way to say goodbye"
ואנחנו ממשיכים הלאה "


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com