כותרת

וְכָךְ לָקַח לִי שִׁשִּׁים שָׁנָה תְּמִימוֹת עַד שֶׁהֵבַנְתִּי, כִּי הַמַּיִם הֵם הַטּוֹב שֶׁבַּמַּשְׁקָאוֹת, וְכִי הַלֶּחֶם הוּא הַטָּעִים בַּמַאֲכָלִים, וְכִי אֵין עֵרֶך אֲמִתִּי לְאָמָּנוּת כָּלְשֶׁהִי אֶלָּא אִם תַּחְדִּיר מְעַט אשֶׁר לְלֵב הָאָדָם. / טאהא מוחמד עלי מערבית: סלמאן מצאלחה יולי 2011


יום שבת, אפריל 12, 2014

עוד מעט גם אני אלמד ללכת

         עבר עוד שבוע ,זהו אפשר לומר יצאתי מהמרחב ההשרדותי, יצאתי מאותו צמצום וכאב המאפשר את עשיית הנחוץ בלבד, יצאתי אלי חוץ לחבור לטבע ליופי להתחדשות להתחלות חדשות ,טיול ראשון בנטף ,תחיה נוהגת, מפגש  אנושי חטוף מעד לחלון מכונית, לוקח את הזמן אחרת ,והיו גם צעדים ראשונים של נכדתי שירה ,ועוד מעט  גם אני אלמד ללכת .
מצלם באייפון ממשיך להתיידד איתו, בסמס הודעה  "הי נינו מה שלומך , חושב עליך הרבה. פשוט בתקופה עמוסה כל כך.פעמיים הבאתי לך לחם לשישי ולא הגיע". ועולה בי שאנחנו חיים בתקופה איטנסיבית כולם במרוץ וכמו אין זמן ולא מספיקים, ודוקא בתקופה זו של עצירה  חווה את הפער בין כוונת האנשים בדיבורם לבין מעשיהם ואין בי טענה ,בעיקר תודה גדולה על עזרה ותמיכה ואהבה ,מן הסתם פשוט מתבונן ולומד דרך האחר איך גם אני חי את הפער שבין הרצון למימוש .ובני איתן חיפש בית לדג הזהב  שנשאר בודד יצא לסיבוב בישוב אחרי שעה קלה חזר עם צנצנת ריקה  עוגה ומכתב ," נינו היקר  אתה לא מתאר לעצמך כמה פעמים אני חושבת עליך, כמה פעמים אני בדרך אילך,כמה עוגות הכנתי לך שנאכלו,את זו הכנתי, תיכננתי לבוא, לא באתי ,הקפאתי , אז הנה דג הזהב מביא אותה אליך " .אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח לתגובתכם!
בתיבה "הגב כ:" ביחרו באפשרות ,שם/כתובת אתר
והכניסו את שימכם.

©Copyright 2009 -Nino Herman All Rights Reserved
כל הזכויות שמורות © לנינו הרמן.
אין להעתיק או להפיץ תמונה, תמונות או קטעים מתמונה בשום צורה ובשום אמצעי, לרבות אמצעי אלקטרוני או טכני, ללא אישור בכתב מנינו הרמן. שימוש בתצלומים, העתקת כתוב, סיפורים או רשימות בכל צורה ואופן ובכל אמצעי כפופה לקבלת אישור מהכותב או מבעלי הזכויות.

All images in Nino herman Blog except where noted, are the exclusive property of Nino Herman and are protected under international copyright laws. The images may not be reproduced, copied, transmitted or manipulated without the written permission of the author. If you wish to use any of the images in this Blog, please contact Nino Herman email: Ninoherman@gmail.com